Szukaj

Dwóch adoratorów walczy o serce Julii Wieniawy. Wybór ma ciężki, bo obaj piękni i zdolni. Jeden to były Opozdy

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa, odkąd rozstała się z Baronem, co jakiś czas przez kolorową prasę jest łączona z kolejnym przystojniakiem. Rewia donosi, że o serce aktorki walczy dwóch mężczyzn. O kim mowa?

Julia Wieniawa nie może narzekać na brak zajęć. Aktualnie nie tylko jest w trakcie urządzania nowego mieszkania, w czym pomaga jej Marcin Tyszka, ale także przygotowuje się do kolejnego odcinka Tańca z gwiazdami, prowadzi firmę produkującą kosmetyki oraz gra w nowych produkcjach.

Aktorka jest aktywna w social mediach, a także co jakiś czas udziela wywiadów, w których odsłania wybrane kulisy życia prywatnego. Tak jak ostatnio, gdy opowiedziała o rozstaniu rodziców. Powiedziała, że nie było to dla niej łatwe, ale dziś wie, że jest szczęściarą, bo ma przy sobie kochającą rodzinę:

Generalnie dzieci z rozbitych małżeństw chyba nie mają za lekko. Szczególnie jak byłam mała to nie było łatwe jeździć od mamy do taty, od taty do mamy, ale teraz doceniam te dwa światy, bo to są dwa zupełnie inne światy. Mimo dwóch domów, mimo rozbitej rodziny jestem ogromną szczęściarą – podsumowała.

Julia Wieniawa: kto walczy o jej serce?

Chociaż Julia Wieniawa wypowiada się na różne tematy, nie jest chętna, by komentować swoje związki. Niedawno media obiegła informacja, że gwiazda spotyka się z Nikodemem Rozbickim. Gdy jeden z dziennikarzy zapytał o to aktorkę, ta odpowiedziała:

Będzie lepiej, jeśli moja relacja z Nikodemem pozostanie między nami. Nauczona różnymi doświadczeniami z przeszłości wiem, że media potrafią popsuć różne znajomości. Dlatego wolę prywatność zostawić dla siebie – powiedziała Wieniawa w rozmowie z Pomponikiem.

Rewia uważa, że aktor nie jest jedynym, który ubiega się o serce Wieniawy. Podobno aktorką zauroczył się Kamil Kuroczko, tancerz, który jakiś czas temu spotykał się z Joanną Opozdą. Informator tygodnika donosi, że Julia imponuje mężczyźnie:

Kamil jest pod ogromnym wrażeniem Julii. Imponuje mu to, że jest tak zaradną i pracowitą dziewczyna, która wie, czego chce — podaje informator tabloidu.

Tygodnik podaje, że odkąd tancerz spontanicznie dał Wieniawie lekcje tańca, nie może ochłonąć z wrażenia. Na ten moment aktorka nie odniosła się do tych doniesień.


Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami

Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami

Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami

Julia Wieniawa - Taniec z Gwiazdami

Magda Bereda i Kamil Kuroczko

Magda Bereda i Kamil Kuroczko

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×