Miał być wielki sukces, tymczasem… Julia Wieniawa zrezygnowała z intratnego biznesu. Dlaczego?

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jeszcze niedawno ekscytowała się własną firmą. Zapowiadał się wielki sukces, tymczasem wszystko ucichło. Co się stało z marką promowaną przez aktorkę?

Julia Wieniawa udowodniła, że ma głowę nie od parady i robi karierę nie tylko w show-biznesie, ale także jest odnoszącą sukcesy bizneswoman. Kilka miesięcy temu z wielką pompą zapowiadała, że rusza z własną marką kosmetyczną, co jest ściśle związane z jej zainteresowaniem makijażem.

Mam 21 lat i właśnie otworzyłam swoją własną markę kosmetyczną @jusee_cosmetics. Marzenia naprawdę się spełniają. (…) Przysięgam, że to będzie za*ebiste – pisała na Instagramie.

Tymczasem sprawa ucichła. Dlaczego?

Julia Wieniawa zrezygnowała z własnej marki kosmetyków

Kilka miesięcy temu na rodzimym rynku beauty zadebiutowała marka kosmetyczna stworzona przez Julię Wieniawę we współpracy ze specjalistami z branży. W jej ofercie pojawiły się kosmetyki do makijażu, na czele z pomadkami w ponadczasowych odcieniach. Informacja o tym, że 22-letnia gwiazda startuje z własnym brandem kosmetycznym, wzbudziła wiele emocji nie tylko wśród jej fanów i fanek. Tymczasem zauważyli oni, że o firmie zrobiło się bardzo cicho.

Z profilu na Instagramie Julii Wieniawy zniknęła wzmianka o Jusee, a strona internetowa firmy jest obecnie nieosiągalna. O komentarz w tej sprawie zapytała aktorkę redakcja portalu Pudelek. W nadesłanej odpowiedzi przyznała, że nie jest już zaangażowana w markę kosmetyczną, którą jeszcze niedawno promowała jako własną.

Nie jestem już częścią Jusee. Miałam zupełnie inną wizję prowadzenia tej firmy niż moi wspólnicy i z tego powodu sprzedałam swoje udziały – napisała.

Dlaczego zaledwie po kilku miesiącach od startu firmy wypisała się z promowanego własnym nazwiskiem biznesu?

To było ciekawe doświadczenie i niczego nie żałuję, ale w życiu kieruję się intuicją i sercem, więc jeśli czegoś nie czuję, po prostu tego nie robię. Mimo wszystko cieszę się, że współtworzyłam podwaliny tej marki i bez względu na układ właścicielski życzę tej firmie dalszego rozwoju i samych sukcesów. Tymczasem z ogromną pasją i miłością angażuję się w moją firmę Lemiss, którą współtworzę z moją przyjaciółką – zakończyła komunikat dla Pudelka.

Spodziewaliście się, że Julia zrezygnuje z firmy, która z taką pasją promowała?


Julia Wieniawa - Jusee

Julia Wieniawa - Jusee

Julia Wieniawa, Jusee

Tusz do rzęs Jusee za 89zł

Julia Wieniawa, Jusee

Pomadka w kredce Jusee za 69zł

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×