Julia Wieniawa wprawiła internautów w osłupienie. Nie mogli uwierzyć, gdy zobaczyli, w jakim stroju jeździła motocyklem

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa wybrała się na przejażdżkę motocyklem. Wybrała dalece zastanawiający strój. Zdjęcia z jej podróży trafiły do social mediów. Wow!

Julia Wieniawa to rozwijająca się aktorka. Zaczynała karierę w Rodzince.pl. W kolejnych latach producenci zaangażowali ją do takich obrazów jak: Kobiety mafii, W lesie dziś nie zaśnie nikt, Sala samobójców. Hejter, Small World, Wszyscy moi przyjaciele nie żyją. 

W życiu prywatnym radzi sobie równie świetnie. Jest szczęśliwa w związku z przystojnym Nikodemem Rozbickim. Para zdecydowała się wspólnie zamieszkać.

Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy nie mieszkałam z nikim wcześniej, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne, bo oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo „dżobów” i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem – Julia zdradziła w rozmowie z Pomponikiem.

Bohaterka tekstu jest aktywna w social mediach. Na Instagramie śledzą ją ponad 2 miliony followersów. Oznacza to, że znajduje się w ścisłym gronie najpopularniejszych polskich influencerek. Na jej profilu zagościły ostatnio dość niecodzienne fotografi.

Julia Wieniawa jeździła motocyklem w bikini

Ulubienica widzów podzieliła się efektem nowej sesji zdjęciowej. Na części fotek zapozowała na motocyklu. Miała na sobie tylko limonkowy strój kąpielowy i czapkę z daszkiem. Na pozostałych pokazała się w różowym bikini.

Polish Bali – napisała w opisie albumu.

Nietypowa sesja przypadła do gustu odbiorcom:

  • Piękne są te stroje a klimat zdjęć kozacki.

  • Ślicznotka wyglądasz super, super bikini. Gratuluję życzę miłych wakacji.

  • Zdjęcia wyszły naprawdę genialnie.

  • Nie można się napatrzeć.

  • Jesteś zjawiskowo piękna i taka ambitna! A niedługo Cię zobaczę na Green Festiwalu w Olsztynie! Jaram się.

  • Czy jak ustawie sobie to pierwsze zdjęcie na tapetę bo będzie jakoś dziwnie? – pisali internauci.

A jak podobają się wam najnowsze ujęcia Julii Wieniawy?


Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×