Julia Wieniawa z dużym ciążowym brzuchem! Gwiazda pokazała się po długiej nieobecności,a fani osłupieli z wrażenia: „Baron się postarał”!

Zdjęcie (1) Julia Wieniawa z dużym ciążowym brzuchem! Gwiazda pokazała się po długiej nieobecności,a fani osłupieli z wrażenia: „Baron się postarał”!

[1/13] Julia Wieniawa z dużym brzuszkiem

Zdjęcie (2) Julia Wieniawa z dużym ciążowym brzuchem! Gwiazda pokazała się po długiej nieobecności,a fani osłupieli z wrażenia: „Baron się postarał”!

[2/13] Julia Wieniawa w Rodzinka.pl ze sztucznym ciążowym brzuchem

Zdjęcie (3) Julia Wieniawa z dużym ciążowym brzuchem! Gwiazda pokazała się po długiej nieobecności,a fani osłupieli z wrażenia: „Baron się postarał”!

[3/13] Julia Wieniawa w Rodzinka.pl ze sztucznym ciążowym brzuchem

Zdjęcie (4) Julia Wieniawa z dużym ciążowym brzuchem! Gwiazda pokazała się po długiej nieobecności,a fani osłupieli z wrażenia: „Baron się postarał”!

[4/13] Julia Wieniawa - płaski brzuch

Zdjęcie (5) Julia Wieniawa z dużym ciążowym brzuchem! Gwiazda pokazała się po długiej nieobecności,a fani osłupieli z wrażenia: „Baron się postarał”!

[5/13] Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Zdjęcie (6) Julia Wieniawa z dużym ciążowym brzuchem! Gwiazda pokazała się po długiej nieobecności,a fani osłupieli z wrażenia: „Baron się postarał”!

[6/13] Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Zdjęcie (7) Julia Wieniawa z dużym ciążowym brzuchem! Gwiazda pokazała się po długiej nieobecności,a fani osłupieli z wrażenia: „Baron się postarał”!

[7/13] Zakochani Julia Wieniawa i Baron podczas imprezy plenerowej

Zdjęcie (8) Julia Wieniawa z dużym ciążowym brzuchem! Gwiazda pokazała się po długiej nieobecności,a fani osłupieli z wrażenia: „Baron się postarał”!

[8/13] Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Zdjęcie (9) Julia Wieniawa z dużym ciążowym brzuchem! Gwiazda pokazała się po długiej nieobecności,a fani osłupieli z wrażenia: „Baron się postarał”!

[9/13] Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Zdjęcie (10) Julia Wieniawa z dużym ciążowym brzuchem! Gwiazda pokazała się po długiej nieobecności,a fani osłupieli z wrażenia: „Baron się postarał”!

[10/13] Julia Wieniawa i Baron wyglądali na przygnębionych

Zdjęcie (11) Julia Wieniawa z dużym ciążowym brzuchem! Gwiazda pokazała się po długiej nieobecności,a fani osłupieli z wrażenia: „Baron się postarał”!

[11/13] Julia Wieniawa i Baron udzielili wywiadu dla Dzień Dobry TVN

Zdjęcie (12) Julia Wieniawa z dużym ciążowym brzuchem! Gwiazda pokazała się po długiej nieobecności,a fani osłupieli z wrażenia: „Baron się postarał”!

[12/13] Julia Wieniawa i Baron na zakupach

Zdjęcie (13) Julia Wieniawa z dużym ciążowym brzuchem! Gwiazda pokazała się po długiej nieobecności,a fani osłupieli z wrażenia: „Baron się postarał”!

[13/13] Baron i Julia Wieniawa całowali się na oczach paparazzi

Komentarze

×