Szukaj

Julia Wieniawa jest gotowa spełnić marzenie z dzieciństwa: „Moja miłość i pasja”. To droga inwestycja

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa na Instagramie pochwaliła się swoją miłością. Przyznała, że wreszcie jest gotowa, by zrealizować swoje ogromne marzenie z dzieciństwa.

Julia Wieniawa niemal od kilku tygodni namawiała osoby obserwujące jej profil do pozostawania w domu. Z myślą o fanach publikuje kulisy swojego codziennego życia. Na jej profilu nie brakuje zabawnych filmów, prezentacji kulinarnych czy lekcji jogi.

Julia Wieniawa spełni swoje marzenie z dzieciństwa

Julia Wieniawa na chwilę opuściła domowe zacisze. Skorzystała z zaproszenia Tomasza Oświecińskiego, który zabrał ją na przejażdżkę konną po Lesie Kabackim. Relację z aktywnie spędzonego czasu aktorka zamieściła na Instagramie. Do zdjęcia dołączyła piękny opis. Opisała w nim emocje, jakie towarzyszyły jej tego wyjątkowego dnia. Podkreśliła, że konie są jej miłością i prawdziwą pasją:

Moja miłość i pasja. Marzenie z dzieciństwa – mieć własnego konia. Muszę je wreszcie zrealizować, bo naprawdę kocham te zwierzęta. Przebywanie z nimi daje mi ogromny wewnętrzny spokój…

Na post entuzjastycznie zareagowali jej odbiorcy. Wielu namawiało Julię na realizację swojego marzenia o posiadaniu konia.

  • Marzenia trzeba spełniać!
  • Doskonale znam to radość z możliwości obcowania z tymi zwierzętami. Również kocham.
  • Cieszę się z tego i życzę ci miłego dnia, kochana Julio.
  • Piękne zwierzęta. Konie to najwspanialsze zwierzęta, z jakimi miałem styczność, kochane i bardzo mądre. Śliczny konik Julka.
  • Prawdziwa miłość.

Ile kosztuje zakup konia?

Ile kosztuje koń? Jak informuje portal kb.pl, za rodowodowego wierzchowca małopolskiego bez predyspozycji sportowych trzeba zapłacić minimum 10 tysięcy złotych. Z kolei wierzchowiec o dobrych rokowaniach to już koszt minimum 20 000 zł. Niektóre konie hodowlane są jeszcze droższe. Do tego należy doliczyć koszty utrzymania.

Zobacz także: Zasmucona Julia Wieniawa usycha z tęsknoty. Fani wysyłają jej dużo miłości


Julia Wieniawa planuje kupić konia

Julia Wieniawa planuje kupić konia

Julia Wieniawa wybrała sie na przejażdżkę konną

Julia Wieniawa wybrała sie na przejażdżkę konną

Julia Wieniawa chce kupić konia

Julia Wieniawa chce kupić konia

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×