Julia Wieniawa zafundowała sobie trwałą! Nawet jej super płaski brzuch nie robi takiego wrażenia, jak jej metamorfoza!

Julia Wieniawa - nowa fryzura i płaski brzuch

Julia Wieniawa - nowa fryzura i płaski brzuch

Julia Wieniawa pochwaliła się na Instagramie zdjęciem całej sylwetki, a także nowym uczesaniem. Zobacz jak wygląda aktorka. Czy plotki, na temat tego, że przytyła się potwierdziły i jaki jest jej nowy look?

Julia Wieniawa świetnie radzi sobie w show-biznesie. Młoda aktorka bardzo szybko zrobiła karierę. W związku z tym często musi też mierzyć się z plotkami na swój temat. Bardzo dba o swój wizerunek, co nie dziwi w przypadku wschodzącej gwiazdy. Niedawno wyznała, że cierpi na niedoczynność tarczycy, co związane jest, jak powszechnie wiadomo, z problemami z wahaniami wagi. Jest to przypadłość, która często dotyka kobiety. Na swoim Instagramie Julia wyznała:

Zauważyłam u siebie bardzo dużą senność, notoryczne przemęczenie i puchnięcie. Najbardziej było widać to u mnie na twarzy. Przynajmniej ja to widziałam – przyznała, dodając, że z chorobą radzi sobie, między innymi, dietą dobraną przez trenerkę.

Ze względu na chorobę media obiegła plotka, jakoby Wieniawa przytyła. Spekulacje znikają po ostatnim poście aktorki na Instagramie. Julia wygląda świetnie i może się pochwalić płaski brzuchem, którego można jej pozazdrościć.

Zapowiada się dłuuuugi, ale pozytywny dzień. Dwa plany zdjęciowe… już niedługo zobaczycie efekty. A Wy w jakim jesteście dziś nastroju?

Obserwujący Julię Wieniawę na Instagramie zachwycili się jej smukłą sylwetką i świetną formą. O żadnym tyciu nie ma mowy. Pod postem posypała się lawina komplementów:

  • Cudowna!
  • Ślicznie!
  • Nanana, fajne zdjęcie! Zapraszam do mnie dobijam – zachwycali się fani aktorki.

Jeszcze nie przebrzmiało echo fotki w czerwonej kurteczce, a już Julia Wieniawa wypuszcza kolejną bombę! Zaskoczyła zmianą swojego wizerunku. Pojawia się na Instagramie z kolejną gorącą fotką. Zrobiła blond trwałą? Wygląda jak Madonna z wczesnych teledysków. Sami oceńcie jej nowy look.

View this post on Instagram

Jak Wam się podoba Julia Wieniawa w blond lokach? ???? #prettyblonde #blondegirl #juliawieniawa #wieniawa #brunetteturnedblonde #rodzinkapl #selfie #funnygirl

A post shared by Magazyn Gala (@magazyngala) on

 


Julia Wieniawa - płaski brzuch

Julia Wieniawa - płaski brzuch

Zawsze warto Marek (Jacek Knap), Ada (Julia Wieniawa) (2)

Zawsze warto Marek (Jacek Knap), Ada (Julia Wieniawa)

Zawsze warto Marta (Weronika Rosati), Ada (Julia Wieniawa), Dorota (Katarzyna Zielińska)

Zawsze warto Marta (Weronika Rosati), Ada (Julia Wieniawa), Dorota (Katarzyna Zielińska)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×