Julia Wieniawa imprezuje z byłą dziewczyną Antka Królikowskiego. Tego samego dnia przyznała się do błędu. Zdobyła się na szczere słowa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa poniedziałkowy wieczór spędziła z koleżankami, o czym poinformowała na Instagramie. Wśród nich była m.in. była dziewczyna Antka Królikowskiego. O kim mowa?

Julia Wieniawa od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku z Nikodem Rozbickim. Aktorka w rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że pandemia koronawirusa utwierdziła ją w tym, iż jej partner jest mężczyzną jej życia:

Myślę, że jest to kwestia zmiany priorytetów, a nie związku. Chociaż związek również mnie omotał, ogarnął i to jest piękne. Mimo że pandemia miała wiele smutnych stron, to dla mnie była o tyle fajna, że miałam więcej czasu na rodzinę, na moje siostry, rodziców, ale też na mojego chłopaka, z którym mogliśmy się jeszcze lepiej poznać i mieć więcej czasu dla siebie.

Zanim Rozbicki pojawił się w życiu Julii, ta zapisała na swoim koncie dwa głośne związki. Przez pewien czas spotykała się z Baronem, a wcześniej z Antkiem Królikowskim.

Julia Wieniawa imprezuje z byłą dziewczyną Antka Królikowskiego

Wieniawie nie tylko ma szczęście w życiu prywatnym, ale także doskonale radzi sobie w karierze. Regularnie pojawia się na planach i angażuje w nowe projekty, a także prowadzi marki: kosmetyczną i odzieżową. Stara się dbać o jakość produktów i co jakiś czas wprowadza ulepszenia. Na Instastory przyznała się do błędu i napisała, że został on usunięty:

Bikery mają przeszycie w kroku, które sprawia, że nie powinien robić się tzw. camel toe, który przeszkadzał niektórym przy ostatniej kolekcji. Bikery i legginsy mają też nową, szerszą gumkę, dzięki której boczki się nie wylewają i nic nie uwiera. To daje duże poczucie komfortu — podkreślała Julia Wieniawa na Instastory.

W poniedziałek nowe ubrania od Julii Wieniawy trafiły do sprzedaży. Aktorka postanowiła uczcić ten fakt i zorganizowała babski wieczór, w którego trakcie promowała nową kolekcję. Panie dumnie prezentowały ubrania marki gwiazdy, ćwiczyły, a potem odpoczywały przy lampce prosecco. Wśród gości nie brakowało znanych osób, w tym m. in. Margaret, Martę Wierzbickiej oraz Kasi Sawczuk.

Przypomnijmy, że ostatnia z wymienionych pań była dziewczyną Antka Królikowskiego. Aktorka i piosenkarka nie rozmawiały ze sobą długi czas. Odnowiły jednak kontakt i wzajemnie się wspierają. Kilka miesięcy temu Julia Wieniawa ujawniła, że powodem, przez który ze sobą nie rozmawiały, nie był ich były partner, a pewna sytuacja z przeszłości, na której temat nie chce się wypowiadać:

Przyjaźniłyśmy się wiele lat. Później, ale nie z powodu Antka, pokłóciłyśmy się. Nikt nie wie, co się wydarzyło w naszym życiu i nigdy się nie dowie, bo to są nasze prywatne sprawy. Ja też zaczęłam z nim być po długim czasie, odkąd oni nie byli już razem. To w ogóle nie miało nic wspólnego. Natomiast fajne jest to, że się obie wspieramy. […] Życzę jej jak największej kariery. Ma teraz super czas. […] Girl power, f*ck the boys.

Zdjęcia z imprezy urządzonej przez Julię Wieniawę znajdziecie w galerii.


Julia Wieniawa urządziła babski wieczór

Julia Wieniawa urządziła babski wieczór

Julia Wieniawa urządziła babski wieczór

Julia Wieniawa urządziła babski wieczór

Julia Wieniawa urządziła babski wieczór

Julia Wieniawa urządziła babski wieczór

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×