Szukaj

Egzotyczne wakacje Julii Wieniawy. Z przystojnym partnerem rusza na podbój Włoch

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa przed rozpoczęciem treningów do Tańca z Gwiazdami planuje wyjechać na krótki urlop. Gwiazda wybiera się do słonecznej Sycylii, jednak nie będzie tam sama. Zaprosił ją jej partner.

Julia Wieniawa podczas kwarantanny bardzo restrykcyjnie stosowała się do panujących obostrzeń. Gwiazda nie wychodziła z domu bez potrzeby i o to samo prosiła swoich fanów. Czynnie włączyła się również w różnego rodzaju akcje społeczne, które mają na celu pomóc w walce z koronawirusem. Swoim fanom umilała czas, będąc bardzo aktywną na Instagramie. W sieci codziennie zamieszczała nowe zdjęcia oraz Instatsory, na których pokazywała, jak spędza czas odosobnienia.

Pandemia koronawirusa wymusiła na stacjach telewizyjnych zmianę wiosennych ramówek. Jednym z programów, który został przełożony na jesień, jest Taniec z Gwiazdami. Udział w kontynuacji show potwierdziło większość uczestników. Jedną z pierwszych była Julia Wieniawa. Razem ze swoim tanecznym partnerem Stefano Terrazzino są typowani jako pretendenci do zdobycia Kryształowej Kuli.

Julia Wieniawa wybiera się na Sycylię: kto będzie jej towarzyszył?

Jeszcze przed rozpoczęciem programu młoda aktorka chciałaby zrobić sobie krótkie zagraniczne wakacje. Jak wiemy z social mediów, Julia uwielbia podróżować. Na jej profilu pojawia się wiele zdjęć z zagranicznych wojaży. Podczas kwarantanny nie mogła pozwolić sobie na wyjazdy, więc postanowiła udostępniać niepublikowane dotąd zdjęcia z wakacji.

Teraz gwiazda planuje udać się na krótkie wakacje. Nie pojedzie tam jednak sama, a razem ze swoim tanecznym partnerem – Stefano.

Nie boję się wyjeżdżać poza Polskę, po prostu trzeba być ostrożnym. Marzy mi się Sycylia. Może kiedyś tam pojadę ze Stefano? – mówi aktorka w rozmowie z „Party”.

Tancerz zaprosił swoją partnerkę na słoneczną Sycylię, gdzie w wakacje prowadzi kursy tańca. Julia i Stefano jeszcze przed rozpoczęciem odcinków na żywo będą mieli okazję odpocząć i wspólnie zwiedzać.

Często o tym rozmawiamy. Wiem, że Julia kocha Sycylię, więc ją tam zaprosiłem. Może odwiedzi mnie w lipcu albo sierpniu. Na Sycylii się głównie je, odpoczywa i ogląda piękne miejsca, a ja obiecałem Julii, że pokaże jej moje ulubione zakątki – opowiada Terrazzino.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć im udanych wakacji i czekać na zdjęcia ze wspólnych wojaży.


Julia WieniawaJulia Wieniawa w ramionach Strefano Terazzino - Taniec z gwiazdami 11

Julia Wieniawa w ramionach Strefano Terazzino - Taniec z gwiazdami 11

Stefano Terrazzino i Julia Wieniawa – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Stefano Terrazzino i Julia Wieniawa – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×