Julia Wieniawa wreszcie to zrobiła ze swoim partnerem. Ani Baron, ani Królikowski nie dostali zgody aktorki. Dopiero Nikodemowi się udało

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki swój związek potwierdzili w listopadzie zeszłego roku. Fani mocno kibicują tej relacji, a zakochani właśnie zdecydowali się na ważny krok. To będzie przełom w ich życiu. 

Julia Wieniawa, to jedna z najbardziej obiecujących gwiazd młodego pokolenia. Chociaż ma zaledwie 22 lata, to już może się pochwalić sporymi sukcesami. Ogromny rozgłos przyniosła jej rola w serialu Rodzinka.pl. Tam wcielała się w postać Pauli i udowodniła, że przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie. Kariera ślicznej aktorki z każdym dniem zaczęła nabierać coraz większego tempa, a teraz nazwisko Wieniawa stało się wręcz marką. Nie tylko regularnie pojawia się w kolejnych przedsięwzięciach, ale też sprawdza się w roli bizneswoman- ma własną markę kosmetyczną i odzieżową.

Julka zarobione pieniądze bardzo mądrze inwestuje. Wiadomo, że zgromadziła już kilka nieruchomości. Ostatnią z nich jest okazały apartament w Warszawie, który remontowała przez kilka miesięcy. Postępami prac chętnie chwaliła się w sieci. Wiadomo, że jej nowe cztery kąty zostały wykończone z dbałością o każdy szczegół.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zamieszkali razem

W życiu Julii prężnie rozwija się nie tylko jej kariera, ale także związek z Nikodemem Rozbickim. Aktorska para spotyka się od zeszłego roku. Wygląda na to, że jest to bardzo poważna relacja. Zakochani jak do tej pory chętnie chwalili się wspólnymi zdjęciami i relacjonowali w sieci, to jak spędzają czas razem. Teraz przyszła pora na kolejny etap ich miłości. Julia zdradziła, że postanowili razem zamieszkać. Nikodem wprowadził się do jej apartamentu, dzięki czemu mogą spędzać razem jeszcze więcej czasu.

Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy nie mieszkałam z nikim wcześniej, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne, bo oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo „dżobów” i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem – zdradziła w rozmowie z Pomponikiem.

Wygląda na to, że Julia i Nikodem traktują się bardzo poważnie i powoli budują wspólną przyszłość. Przypomnimy, że młoda aktorka wcześniej przez ponad 2 lata była związana z Antkiem Królikowskim i ma za sobą też kilkumiesięczną relację z Baronem. Nie zdecydowała się jednak zamieszkać z żadnym z nich. Kilka lat temu w wywiadzie dla Party stanowczo zaznaczyła, że nie chciałaby mieszkać z Antonim.

Jesteśmy tylko związkiem, nie jesteśmy małżeństwem. Nie możemy się tak ubezwłasnowolnić – mówiła o mieszkaniu z Antkiem.

W kilku wywiadach młoda gwiazda podkreślała, że nie myśli nawet o tym, by spędzać z ówczesnym chłopakiem więcej czasu.

Mam swoje mieszkanie i nie zamierzam się nigdzie przeprowadzać – przyznała Wieniawa w rozmowie z Twoim Imperium.

To u boku Nikodema odnalazła prawdziwą miłość. Poniżej możecie posłuchać, co każde z nich mówi o tej miłości. Trzymacie za nich kciuki?


Wieniawa i Rozbicki. Zdjęcie z Instagrama

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa w takich samych stylizacjach - 14. Mastercard Off Camera

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×