Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki razem na ślubie. Udzieliła im się romantyczna atmosfera. Jak on na nią patrzy!

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wczorajszy wieczór spędzili na weselu. Zakochani pochwalili się w sieci zdjęciami sprzed kościoła. Nie szczędzili sobie pocałunków. 

Julia Wieniawa to jedna z najgorętszych młodych polskich gwiazd. Aktorka swoją karierę zaczynała jako nastolatka, pojawiając się w serialu Rodzinka.pl. Ten sitcom przyniósł jej ogromną sławę i sprawił, że stała się rozpoznawalna. Obecnie ma na swoim koncie już wiele ról serialowych, filmowych, a także teatralnych. Julka niezwykle prężnie rozwija swoją karierę. Oprócz tego, że spełnia się przed kamerami, otwiera także własne biznesy. Od jakiegoś czasu jest właścicielką własnej marki produkującej kolorowe kosmetyki. Niedawno dołączyła do tego też firmę odzieżową. Młodziutka aktorka może pochwalić się kolekcją ubrań do jogi. Julka ma też wspaniały głos i powoli rozwija muzyczną karierę. Wczoraj miała premierę jej nowa piosenka Na Darmo.

Gwiazda zdecydowanie nie może też narzekać na brak szczęścia w życiu prywatnym. Od kilku miesięcy tworzy bardzo udany związek z Nikodemem Rozbickim. Ich uczucie cały czas rośnie w siłę, a zakochani co jakiś czas wrzucają do sieci nowe kadry. Właśnie pochwalili się relacją z wypadu na wesele.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki razem na weselu

Julka i Nikodem spotykają się od kilku miesięcy. Młoda gwiazda ma już za sobą dwa bardzo medialne związku. Na początku swojej drogi w show-biznesie spotykała się z Antkiem Królikowskim. Ich uczucie nie wytrzymało próby czasu. Później ulokowała swoje uczucia w gitarzyście zespołu Afromental, Baronie. Jednak i ta relacja nie miała się zbyt dobrze. Teraz jednak można zobaczyć ją naprawdę szczęśliwą. Wieniawa promienieje u boku Nikodema, co widać na kolejnych zdjęciach, które trafiają do sieci. Zarówno aktor jak i Julka pochwalili się w sieci stylizacjami i pięknym uczuciem, które ich łączy.

Zakochani wczoraj pojawili się na ślubie znajomych. Sami również poddali się romantyzmowi chwili i obdarzyli się czułym pocałunkiem przed kościołem. Julka na ten wieczór wybrała tiulową krótką sukienkę od Lany Nguyen, z a którą trzeba zapłacić 1800 zł. Dobrała do niej niewielką torebkę marki Prada, wartą 4 tys. złotych. Nikodem kolorystycznie idealnie dopasował się do ukochanej, wybierając beżowe spodnie i białą koszulę. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii.


Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×