Mikołajki u Wieniawy i Rozbickiego. Wygibasy sprawiły, że cali oblali się potem. Było romantycznie?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą. Pokazali, w jaki sposób obchodzą Mikołajki. To dość niecodzienne... Para postawiła na wygibasy.

Julia Wieniawa Nikodem Rozbicki potwierdzili związek w listopadzie 2020 roku. Para jest więc co ze sobą co najmniej rok. Julia to aktorka znana przede wszystkim z ról w produkcjach, takich jak: Rodzinka.pl, Zawsze warto, Kobiety mafii, Serce nie sługa, Kobieta sukcesu, Jak poślubić milionera?, W lesie dziś nie zaśnie nikt.

Nikodema możecie kojarzyć z ról w: Bejbi blues, Obietnica, Listy do M. 2, Kochaj!, Miszmasz, czyli kogel-mogel 3, W rytmie serca, Dywizjon 303. Historia prawdziwa.

Partner Wieniawy już kilka miesięcy temu opowiedział nam o kulisach ich związku. Ich relacja jest w pełni partnerska. Oboje mają lepsze i gorsze momenty. Jak wyznał:

Mamy jakieś sytuacje, w których mamy różne zdania i opinie. Ale to jest fajne, i za to cenię bardzo naszą relację. Bo nawet z punktu widzenia różnych poglądów, mamy często zażarte dyskusje i to jest ekstra, bo możemy do czegoś siebie przekonać wzajemnie, możemy się czegoś nauczyć.

Co ważne, para zamieszkała razem. Nikodem jest pierwszym partnerem Julii, który dostąpił tego zaszczytu. Julia zdradziła w rozmowie z Pomponikiem:

Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy nie mieszkałam z nikim wcześniej, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne, bo oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo „dżobów” i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem.

Para jest odpowiedzialna i wzajemnie dzieli się wydatkami. Nic dziwnego. W końcu oboje to wzięci aktorzy, którzy nie narzekają na brak dobrze płatnych zajęć.

Mamy taki układ, że robimy to 50/50, czyli po partnersku. Oczywiście, że są momenty, że się idzie do restauracji i wtedy różnie się to rozwiązuję, wiadomo, jak to jest w parach i jest to normalne. Czasem różne rzeczy można kupić drugiej osobie. Jakieś małe pamiątki mamy i z Wenecji i Disneylandu. Ale dla mnie to jest o tyle fajne i normalne, że kasa nie jest dla nas wielkim problemem, bo pracujemy. Nikt nikogo nie musi utrzymywać – zdradził Nikodem.

Nikodem i Julia często dodają do sieci wspólne zdjęcia i relacje. Dziś pokazali, w jaki sposób obchodzą Mikołajki. To dość nietypowa forma spędzania tego święta!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki obchodzą Mikołajki. W jaki sposób?

Julia Wieniawa dodała na InstaStory filmik, na którym widać ją gdy ćwiczy wraz z Nikodemem. Julia ćwiczy przy pomocy piłki. Jej partner z kolei robi pompki. Julia podpisała wideo:

U nas takie Mikołajki.

Jak widać, para się nie obija i dba o sylwetkę nawet w świąteczny dzień . To nie wszystko. Julia dodała też na Instagramie swoje fotki w mikołajkowym, czerwonym stroju.

Więcej zdjęć Julii i Nikodema, w tym te z dzisiejszej sesji ćwiczeniowej, zobaczycie w specjalnie przygotowanej przez nas fotogalerii.


Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki ćwiczą

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki ćwiczą

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki ćwiczą

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki ćwiczą

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki ćwiczą

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki ćwiczą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×