Szukaj

Julia Wieniawa pozuje z Nikodemem Rozbickim, a w tle… Bohater drugiego planu skradł im romantyczne show

Wieniawa i Rozbicki

Wieniawa i Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki spędzają czas na Zanzibarze. Para opublikowała romantyczne zdjęcie, które powstało w lokalnym Parku Narodowym. Pojawił się na nim bohater drugiego planu. Wyszło uroczo.

Julia Wieniawa już nie ukrywa swojego związku z Nikodemem Rozbickim. Tydzień temu para opublikowała pierwsze wspólne zdjęcia z romantycznego pobytu w górach. Po powrocie do stolicy zakochani spakowali walizki i udali się do Tanzanii. Obecnie odpoczywają na Zanzibarze, gdzie nie mogą narzekać na nudę.

Julia i Nikodem zwiedzili już okoliczne atrakcje. Odwiedzili miejsce narodzin Freddie’ego Mercury’ego i zaliczyli kąpiel z rozgwiazdami, która wzbudziła sporo kontrowersji. Wszystko przez zdjęcia, jakie Wieniawa udostępniła w internecie.

Młoda aktorka zapozowała z kolorowymi bezkręgowcami, które są pod szczególną ochroną. Do afery odniosła się w oficjalnym oświadczeniu. Napisała, że za bardzo zaufała przewodnikowi, którego potraktowała jako eksperta od lokalnej fauny i flory:

Nie jestem specjalistą od wodnych organizmów. Dla mnie w tamtym momencie była ważna informacja, którą dostałam od lokalnego przewodnika, który sam wyjął rozgwiazdę i gdy zapytaliśmy, czy nic im się nie dzieje, odparł, że zupełnie nic i że nie ma problemu, by je na chwile wziąć do ręki. Zawsze staram się być ostrożna w takich kwestiach, szczególnie, że mieliśmy czyste intencje.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki pozują z małpą

Drobny skandal nie przeszkodził jednak Julii w kontynuowaniu wakacyjnej sielanki. W środę gwiazda Rodzinki.pl podzieliła się z fanami wspólnym zdjęciem z nowym ukochanym, które powstało w Parku Narodowym Jozani. Para pozuje, trzymając się za ręce i spoglądając na bohatera drugiego planu – zwisającą z gałęzi małpę wąskonosą.

My i śpiący królewicz – napisała Wieniawa.

Romantyczny kadr rozczulił internautów. W komentarzach nie brakuje komplementów pod adresem pary. Wielu fanów aktorki trzyma kciuki za jej nowy związek, mając nadzieję, że tym razem jej relacja przetrwa dłużej niż poprzednie. Sama Wieniawa temat nowego partnera poruszyła w rozmowie z magazynem Gala:

Długo od swojego ostatniego rozstania nie wchodziłam w poważne związki. Przez rok nie miałam nikogo. Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację.

Czekamy na kolejne równie piękne fotografie.


Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na Zanzibarze

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na Zanzibarze

Julia Wieniawa w Parku Narodowym Jozani

Julia Wieniawa w Parku Narodowym Jozani

Julia Wieniawa w Parku Narodowym Jozani

Julia Wieniawa w Parku Narodowym Jozani

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×