Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na pełnej czułości randce. To były nocne igraszki. Nie przeszkadzały im tłumy

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą od dwóch lat. Młodzi aktorzy nadal są w sobie szaleńczo zakochani. Tabloid opisał ich pełną czułości randkę w mieście. 

Julia Wieniawa to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Swoją karierę przed kamerami zaczęła, gdy była nastolatką. Pojawiła się w uwielbianym serialu Rodzinka.pl, gdzie brawurowo wcieliła się w Paulę. Ta rola otworzyła jej furtkę do wielkiej sławy. Zaczęła pojawiać się w kolejnych hitowych produkcjach, a fani dosłownie oszaleli na jej punkcie. Piękna gwiazda długo nie musiała też czekać na adoratorów. Jej związek z Antkiem Królikowskim przez ponad dwa lata elektryzował media.

Starszy aktor zupełnie stracił dla niej głowę, ale z czasem okazało się, że uczucie nie przetrwało próby czasu. Później w jej życiu pojawił się Aleksander Baron. Z gitarzystą Afromental również nie związała się na dłuższy czas. Dopiero gdy trafiła na Nikodema Rozbickiego, okazało się, że jej serce naprawdę mocniej zabiło.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na randce w mieście

Julia po rozstaniu z Baronem długo uchodziła za singielkę. Chociaż pojawiały się plotki o tym, że spotyka się z Nikodemem Rozbickim, to długo nie potwierdzali tej relacji.

Dopiero z czasem zaczęli wrzucać do sieci wspólne zdjęcia i pojawiać się razem na salonach. Wiadomo, że zamieszkali razem, a w listopadzie tego roku będą świętowali drugą rocznicę związku. Młodzi aktorzy cały czas są w sobie szaleńczo zakochani, co zapewne cieszy ich fanów, którzy mocno kibicują temu związkowi.

Julia i Nikodem są bardzo łakomym kąskiem dla paparazzi, a ci zrobili im zdjęcia podczas ostatniej randki w mieście. Zakochani nie skąpili sobie czułości, co uwiecznili fotoreporterzy.

Ostatnio Julia i Nikodem wybrali się na popularny w stolicy plac Zbawiciela, gdzie znajduje się kilka obleganych przez całe lato knajpek i barów. Tym razem były tak przepełnione, że para nie znalazła dla siebie wolnego stolika. Ruszyli więc pieszo w stronę centrum. Obejmowali się i kradli sobie całusy – czytamy w tabloidzie.

Ależ oni się kochają. Miłość Julii Wieniawy (24 l.) i Nikodema Rozbickiego (30 l.) jest dosłownie tak gorąca jak żar z ogniska!

Posted by Super Express on Tuesday, September 13, 2022

Jedno ze zdjęć zakochanych znalazło się też na okładce gazety. Zobaczycie ją w naszej galerii. Trzeba przyznać, że to jedna z najpiękniejszych par w show-biznesie.


Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki - okładka Super Express 14.9.22

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki - okładka Super Express 14.9.22

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki i Bowie

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki i Bowie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×