Szukaj

Opozda i Wieniawa razem na imprezie. Tak bawiły się zanim w ich sercach pojawił się Antek Królikowski

Joanna Opozda i Julia Wieniawa

Joanna Opozda i Julia Wieniawa

Julia Wieniawa i Joanna Opozda nie pałają do siebie sympatią. Była i obecna dziewczyna Antka Królikowskiego ostatnio weszły w otwartą dyskusję w mediach. Był jednak czas, kiedy nawet razem zapozowały do zdjęcia. Kiedy i kto im towarzyszył?

Julia Wieniawa jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Bierze udział w ciekawych projektach, jest aktywna w social mediach, gdzie stara się być w stałym kontakcie z fanami. Czego się nie dotknie, to zamienia się to w złoto. Wielu twierdzi, że sporą popularność zyskała, kiedy związała się z Antkiem Królikowskim. Mimo że ich relacja już dawno jest przeszłością, to często w mediach wspomina się tę miłość.

Obecnie Antek jest w związku z Joanną Opozdą. Panie wyraźnie za sobą nie przepadają, a ostatnio weszły w gorącą dyskusję na temat tego, kto kogo inspiruje czy kopiuje.

Julia udostępniła zdjęcie z planu Top Modelna którym pozowała we fioletowej sukience z piórkami. Kreacja jest niemal identyczna jak ta, którą miała na sobie Joanna Opozda podczas premiery filmu Lecha Majewskiego.

Młodsza z aktorek opatrzyła zdjęcie krótkim komentarzem: Fajnie jest być inspiracją dla innych aktorek. Zapytana przez Plotka o to, czy wpis jest nawiązaniem do aktualnej dziewczyny Królikowskiego, skwitowała to śmiechem i nie skomentowała.

Joasia nie pozostała jej dłużna, i stwierdziła, że to może i ona ją zainspiruje do ukończenia szkoły teatralnej, uderzając w to, że Wieniawa nie ma wykształcenia aktorskiego. Na co Julia skwitowała to pozdrowieniami z planu filmowego… I trwa taka mała wojenka… Tymczasem nie zawsze tak było.

Julia Wieniawa i Joanna Opozda na wspólnym zdjęciu. Kto im towarzyszy?

Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się z klasą i pozostawali w dobrej relacji. Mniej przyjazne jest jej nastawienie do nowej partnerki aktora, Joanny Opozdy, o czym pisaliśmy wyżej.

Relacje z Antkiem i jego dziewczynami to nie jedyna kwestia, która interesuje wiele osób, ale także życie uczuciowe Wieniawy jest świetnym tematem do spekulacji. W ostatnim czasie plotkuje się, że związała się z Nikodemem Rozbickim, z którym zna się od lat. I tu zaczyna się interesująca siatka powiązań… On był kiedyś w związku z Kasią Sawczuk, która przyjaźniła się z Julią, zanim ta związała się z Królikowskim. Przed nią to Sawczuk była dziewczyną Antka…

Domysły na temat rzekomego związku Wieniawy i Rozbickiego pojawiały się wielokrotnie. Oni nigdy tego oficjalnie nie potwierdzili, ale kilka dni temu pojawiły się w sieci ich wspólne, pełne czułości zdjęcia. Można to wprawdzie uznać za dowód, że nie tylko się przyjaźnią, ale Rozbicki w rozmowie z Plejadą powiedział, że nie zamierza nic komentować.

Nie mam zamiaru tutaj nic komentować. Naprawdę wolę się nie odwoływać do plotek, pomówień. Moje życie jest moim życiem i toczy się swoim rytmem.

Teraz w tę skomplikowaną sytuację weszła jeszcze Joasia Opozda. Patrząc jednak na jej ostatnie spięcie z Wieniawą i plotki o związku Julii z Rozbickim, to zdjęcie sprzed kilku lat, na którym pozują we trójkę w towarzystwie Misheel Jargalsaikhan, może zadziwiać. Nie mieli wtedy zapewne pojęcia, że połączy ich tyle wzajemnych zależności. Dziś pewnie mniej chętnie wspólnie ustawiliby się do zdjęcia.


Misheel Jargalsajkhan, Joanna Opozda, Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki - premiera filmu Hel, 2016 rok

Misheel Jargalsajkhan, Joanna Opozda, Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki - premiera filmu Hel, 2016 rok

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Joanna Opozda i Antek Królikowski na wakacjach

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na premierze Doliny Bogów

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na premierze Doliny Bogów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×