Szukaj

Julia Wieniawa dogryzła Joannie Opoździe na Instagramie, ta jej dosadnie odpowiedziała. Szykuje się konflikt?

Joanna Opozda i Julia Wieniawa

Joanna Opozda i Julia Wieniawa

Julia Wieniawa na Instastory udostępniła zdjęcie w sukience i napisała, że fajnie być inspiracją dla innych aktorek. Czy był to przytyk do Joanny Opozdy? Co na to aktualna dziewczyna Antka Królikowskiego?

Julia Wieniawa jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Bierze udział w ciekawych projektach, jest aktywna w social mediach, gdzie stara się być w stałym kontakcie z fanami. W piątkowy poranek udostępniła zdjęcie z planu Top Modelna którym pozowała we fioletowej sukienki z piórkami. Kreacja jest niemal identyczna jak ta, którą miała na sobie Joanna Opozda podczas czwartkowej premiery.

Młodsza z aktorek opatrzyła zdjęcie krótkim komentarzem: „Fajnie jest być inspiracją dla innych aktorek”. Zapytana przez Plotka o to, czy wpis jest nawiązaniem do aktualnej dziewczyny Antka Królikowskiego, skwitowała to śmiechem i nie skomentowała.

Joanna Opozda odpowiada Julii Wieniawie

Gdy Wieniawa rozmawiać nie chciała, na temat zachowania aktorki wypowiedziała się Joanna Opozda. Partnerka Antka Królikowskiego podkreśla, że nie wchodzi na profile w mediach społecznościowych młodszej koleżanki. Zdradziła, że z kolei Julia bardzo często do niej zagląda:

Julia bardzo często zagląda na moje InstaStories, więc może jednak to ona szuka u mnie inspiracji? Mam nadzieję, że zainspiruje ją do skończenia szkoły teatralnej albo jakichś studiów, żeby mogła w końcu nazywać się „aktorką”. Życzę jej tego z całego serca, chociaż na studia teatralne bardzo ciężko się dostać, a „stylówki” nie mają tam żadnego znaczenia — powiedziała w rozmowie z Plotkiem Opozda.

Kilka chwil później Joanna dodała wpis na Instastory, w którym podkreśla m.in., że „fajnie jest inspirować młodzież do nauki, a zazdrość to zły doradca”.

Myślicie, że szykuje się nowy konflikt w show-biznesie?


Julia Wieniawa na planie Top Model

Julia Wieniawa na planie Top Model

Joanna Opozda odpowiada Julii Wieniawie

Joanna Opozda odpowiada Julii Wieniawie

Antek Królikowski Joanna Opozda na premierze Doliny Bogów

Antek Królikowski Joanna Opozda na premierze Doliny Bogów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×