Szukaj

Julia Wieniawa nie traci czasu! Z miłości do Barona złamała swoją żelazną zasadę! Nie zrobiła tego nawet dla Antka Królikowskiego!

Julia Wieniawa i Baron związek

Julia Wieniawa i Baron związek

Julia Wieniawa zamieszkała z Baronem?

Julia Wieniawa i Baron zamieszkali razem?! Najnowsze doniesienia Super Expressu szokują fanów aktorki i muzyka.

Julia Wieniawa to piękna, młoda i atrakcyjna kobieta. Nic więc dziwnego, że na adorację ze strony płci przeciwnej nie może narzekać. Choć od jej rozstania z Antkiem Królikowskim nie minęło nawet pół roku, aktorka już spotyka się z innym mężczyzną i sądząc po ich wspólnych zdjęciach, jest bardzo szczęśliwa.

W ostatnich dniach paparazzi przyłapali gwiazdę Rodzinki.pl na randce z Aleksandrem Milwiwem Baronem. Wspólne zdjęcia były tylko kwestią czasu, szczególnie po tym, jak kilka dni wcześniej wrzucili posty z wakacji z tego samego miejsca. Wczoraj z kolei 20-latka udostępniła na Instagramie pierwsze oficjalne zdjęcie ze swoim chłopakiem i okazało się, że wylecieli razem w góry. Kiedy większość fanów natychmiast zaczęła składać gratulacje, inni ciągle poddawali w wątpliwość ich uczucie.

Julia Wieniawa i Baron szaleją w górach

Julia Wieniawa i Baron pokazali pierwsze wspólne zdjęcie

Dzisiejszy Super Express donosi z kolei, że nowa hot para show-biznesu zamieszkała razem! Julka była widziana bowiem z walizką pod domem ukochanego na warszawskim Wilanowie. Czy to może świadczyć właśnie o tak poważnej decyzji? Naszym zdaniem to po prostu spotkanie, a walizka jest dowodem na to, że aktorka i muzyk za chwilę kierowali się na Okęcie, by wspólnie wylecieć na drugie już wakacje do Włoch.

Na oficjalne informacje musimy więc jednak poczekać. Może któreś z nich zdecyduje się na szczere wyznanie na temat tego, co ich łączy i czy faktycznie mieszkają razem.

Julia Wieniawa pokazała pierwsze oficjalne zdjęcie z Baronem! Szaleją na wspólnych wakacjach!

Antek Królikowski pokazał swoją nową dziewczynę! Już nie wzdycha za śliczną Julką Wieniawą!

Baron stracił głowę dla Julii Wieniawy? Znajomi artysty nie mają wątpliwości


Julia Wieniawa i Baron szaleją w górach

Julia Wieniawa i Baron szaleją w górach

Julia Wieniawa i Baron szaleją razem na egzotycznych wakacjach

Julia Wieniawa i Baron szaleją razem na egzotycznych wakacjach

Julia Wieniawa pokazała nagie pośladki na plaży

Julia Wieniawa pokazała nagie pośladki na plaży

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×