Szukaj

Julia Wieniawa i Baron razem w kinie na „Polityce”! Wrócili do siebie?

Julia Wieniawa i Baron zostali przyłapani w kinie. Byli partnerzy wybrali się na film Polityka. Tuż przed seansem doszło do niecodziennej sytuacji przy realizacji zamówienia w barze.

Baron i Julia Wieniawa

W połowie sierpnia media obiegła informacja o rozstaniu Julii Wieniawy i Barona. Para zakończyła swój związek w przyjacielskiej atmosferze. Okazuje się, że byli kochankowie wciąż mają ze sobą kontakt, a najlepszym dowodem jest ich wczorajsze wspólne wyjście do kina.

Zobacz: Baron pierwszy raz o rozstaniu z Julią Wieniawą. Zostawił dla niej piękną wiadomość [WIDEO]

Baron i Julia Wieniawa wrócili do siebie?

Czytelnik Jastrząb Post spotkał Wieniawę i Barona podczas wieczornego seansu Polityka w klinie Atlantic w centrum Warszawy. Z jego relacji wynika, że Julia miała na sobie to samo ubranie, co na Instastories, które nagrywała kilka godzin wcześniej. Źródło Pudelka dodaje:

Nie spoufalali się. Wyglądali raczej jak przyjaciele niż para.

Zobacz: Julia Wieniawa oficjalnie o rozstaniu z Baronem! Taka eks partnerka to skarb!

Tuż przed rozpoczęciem seansu Baron udał się do baru, w którym zamówił popcorn i zimne napoje. Wówczas pojawiły się nieoczekiwane problemy z płatnością:

Wtedy przez telefon pytał o PIN i dlaczego karta może nie działać. Sytuacja przedłużała się, jedna otwarta kasa cały czas nie przyjmowała klientów a od startu reklam minęło już ponad 15 minut. Sytuacja wywoływała irytacje klientów w kolejce, dało się słyszeć komentarze pt. „ja też chcę być celebrytą”. Wtedy jeden z klientów w kolejce poprosił, aby ten poczekał obok i dał innym kupić przekąski. Ten zgodził się bez problemów, rozmawiał przez telefon dalej, ale chwilę później zniknął – czytamy w donosie przysłanym do naszej redakcji.

Ostatecznie Baron nie odebrał swojego zamówienia. Z pewnością Julia musiała być nieco zawiedziona.

Zobacz: Julia Wieniawa zostawiła Barona dla młodego aktora? Jego komentarz już namieszał w mediach


Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×