Szukaj

Tabloid pokazał pikantne fotki Julii Wieniawy i Barona! Najnowsze dzieło paparazzi tylko potwierdza ich gorący romans!

Julia Wieniawa i Baron, Fakt

Julia Wieniawa i Baron, Fakt

Julia Wieniawa przyłapana na randce z Baronem

Media plotkarskie w ostatnim czasie wytropiły nowy gorący romans w polskim show-biznesie. Tym razem strzała Amora trafiła w serca Julii Wieniawy i Aleksandra Milwiwa nazywanego Baronem.

Julia Wieniawa niedawno rozstała się z Antkiem Królikowskim, jednak długo nie rozpaczała po stracie ukochanego. Celebrytka natychmiast rzuciła się w wir pracy jak również pochłonęła ją nowa wiosenna miłość.

Julia jakiś czas temu została przyłapana przez paparazzi na wspólnym obiedzie z Baronem, wówczas jednak nie była to randka, a spotkanie biznesowe. Jednak biznes szaleńczo rozkwitł, bowiem niedługo po tajemniczym spotkaniu para poleciała na wspólne wakacje na koniec świata. Baron i Wieniawa zaprezentowali się półnago z Wysp Zielonego Przylądka. Niestety para nie wrzuciła wspólnej gorącej fotki z plaży, która potwierdziłaby ich romans.

Cierpliwi fani Julii Wieniawy jednak się doczekali solidnych dowodów, potwierdzających fakt, że Julka i Baron są razem. Kilka dni po powrocie z wakacji, opaleni kochankowie wybrali się na kolejną randkę w Warszawie! Aktorka zabrała swojego nowego Adonisa do kina, w którym miedzy celebrytami nie brakowało czułych gestów, buziaczków i romantycznych przytulasków. Nieoczekiwanie w kinie byli paparazzi, którzy te wiosenne amory utrwalili dla czytelników tabloidów.

Informacja o randce w kinie Julki z Baronem pojawiła się natychmiast na łamach Faktu, który dowiedział się, że miłość kwitnie w najlepsze. Wieniawa spotyka się z Baronem od kilku tygodni:

  Poznali się przez wspólnych znajomych. Są sobą zauroczeni, ale na razie postanowili nie składać wielkich deklaracji, wciąż się bowiem nawzajem poznają. Ale Julka uwielbia pozytywną energię Barona i kocha spędzać z nim czas. Mają wiele wspólnych pasji i dużo tematów do rozmów – czytamy w Fakcie.

Jak myślicie, czy pasują do siebie?

O ich romansie mówiło się już od kilku tygodni ????????

Opublikowany przez FAKT24.pl Czwartek, 21 marca 2019

Wszystko się wydało! Julia Wieniawa i Baron szaleją razem na Wyspach Zielonego Przylądka! Ich zdjęcia z plaży rozwiały wszystkie wątpliwości!

Baron potwierdził związek z Julią Wieniawą? Muzyk odsłania coraz więcej kart!

Koniec przyjaźni Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego! Aktorzy posunęli się do radykalnych kroków


Zdjęcia z randki Julii Wieniawy i Barona opublikował Fakt

Zdjęcia z randki Julii Wieniawy i Barona opublikował Fakt

Julia Wieniawa i Baron szaleją razem na egzotycznych wakacjach

Julia Wieniawa i Baron szaleją razem na egzotycznych wakacjach

Julia Wieniawa i Baron szaleją razem na egzotycznych wakacjach

Julia Wieniawa i Baron szaleją razem na egzotycznych wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×