Najpierw Baron, a teraz Julia Wieniawa. Byli kochankowie regenerują siły w Azji

Julia Wieniawa i Baron

Julia Wieniawa i Baron

Julia Wieniawa jest bardzo zapracowaną osobą. Zdecydowanie zasłużyła na wakacje. Z kim się wybiera na dwutygodniowy odpoczynek. Zobaczcie, bo to bardzo ciekawe.

 Julia Wieniawa ma za sobą bardzo pracowity czas. Kręci filmy i seriale, dubbinguje, robi sesje reklamowe, no i bywa na różnych eventach. To wszystko jest bardzo wyczerpujące, więc aktorka postanowiła naładować baterie i pojechać na wakacje.

Zobacz: Julia Wieniawa była świadkiem brutalnego napadu podczas Marszu Równości! Przerażona aktorka zdała relację z tego dramatu! [WIDEO]

Julia Wieniawa – z kim i dokąd na wakacje?

Od rozstania Julii Wieniawy z Baronem minęły już dwa miesiące. W tym czasie pojawiały się wieści, że Julia Wieniawa jest znowu zakochana. Plotkowano, że znowu chodzi na randki. Spekulowano, że spotyka się z wokalistą Jeremim Sikorskim albo aktorem Nikodemem Rozbickim. To wszystko okazało się nieprawdą.

Zobacz: Julia Wieniawa ma brzydki nałóg. Paparazzi przyłapali ją na gorącym uczynku

Teraz Julia wybiera się na zasłużone wakacje. Zastanawiające jest to z kim będzie odpoczywała.

Gwiazda z nikim się nie spotyka i nie myśli o związku. Marzą jej się za to wakacje. Po tym jak w ubiegłym roku zagrała w trzech filmach, wystąpiła w Teatrze Telewizji i nagrała dubbing do dwóch bajek, ciągle też gra w serialach: Zawsze warto w Polsacie oraz Rodzinka.pl w TVP i pracuje od rana do nocy., zdecydowanie zasłużyła na relaks. W połowie listopada Julia Wieniawa wyjeżdża dwutygodniowy urlop do Azji.

Julia jedzie sama, z grupą kobiet, których nie zna. Będzie medytować i ćwiczyć jogę. Chce odpocząć od pracy, a także od internetu – powiedziała Fleszowi Marta Wieniawa, mama i menedżerka aktorki.

Tajemnica jest więc rozwiązana. Julia wyrusza w podróż, której celem jest odpoczynek nie tylko ciała, ale i duszy. Nie potrzeba do tego żadnych bliskich ani znajomych. Ten czas należy spędzić wyłącznie z samym sobą, żeby dotrzeć do pokładów ukrytej energii, wyciszyć się i odpocząć od szumu medialnego.

Dodajmy, że w Azji przebywa właśnie Baron, on też wybrał ten kierunek, żeby zregenerować swoje siły witalne.

W naszej galerii zdjęcia w poprzednich wakacji Wieniawy.

Zobacz: Baron zmienił fryzurę! Po rozstaniu z Julią Wieniawą przeszedł metamorfozę i uciekł do Azji: „Łapię balans ducha”


Julia Wieniawa bez makijażu

Julia Wieniawa bez makijażu

Julia Wieniawa pokazała tatuaż

Julia Wieniawa pokazała tatuaż

Julia Wieniawa ma tatuaż

Julia Wieniawa ma tatuaż

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×