Matka Julii Wieniawy wyjawiła największy sekret z jej związku z Baronem! Decyzję 20-latki tłumaczy krótko: „Czasy się zmieniły”

Julia Wieniawa, Baron, matka

Julia Wieniawa, Baron, matka

Plotki na temat wspólnego mieszkania Julii Wieniawa i Barona ucięte! Głos w sprawie zabrała menadżerka aktorki, jej mama Marta Wieniawa. Co powiedziała w rozmowie z dwutygodnikiem Party? Będziecie zaskoczeni!

Julia Wieniawa już nie ukrywa związku z Baronem. Śpiewająca aktorka i gitarzysta zespołu Afromental w ciszy i z dala od mediów rozwijali powoli swoją znajomość, by w pewnym momencie wystrzelić spektakularną bombę pr-ową. Od kilku tygodni zakochani raczą nas romantycznymi zdjęciami i pięknymi filmikami ze wspólnych wyjazdów. Ostatnio wyjechali na konie, a wcześniej na wakacje.

Choć ich związek rozwija się w odpowiednim tempie, niektórzy już wyszukują dowodów potwierdzających fakt, że para zamieszkała razem. Choć plotki się pojawiają, a oni nocują raz u niej na Pradze, raz u niego na Wilanowie, głos w sprawie zabrała mama 20-latki. Marta Wieniawa w rozmowie z dwutygodnikiem Party, zdradziła, że Julka i Baron nie mieszkają razem i wyjaśniła dlaczego tak nie jest:

Czasy się zmieniły! Oni lubią każdą wolną chwilę spędzać razem, ale jednocześnie bardzo cenią sobie swoją niezależność – słyszymy.

Cóż, wygląda na to, że Julka nie chce zbyt szybko podejmować tak ważnych decyzji. Nie ma się w sumie czemu dziwić, ma dopiero 20 lat, a na takie istotne decyzje przyjdzie jeszcze czas. Ciekawe jednak co o wszystkim sądzi muzyk. Nie da się ukryć, że to dojrzały mężczyzna i może mieć inne plany na najbliższą przyszłość niż Julka.

Tak, czy inaczej, życzymy im dużo szczęścia!

Julia Wieniawa na koncercie Miley Cyrus zaszalała ze stylizacją. Wygląda lepiej niż amerykańska gwiazda!

Julia Wieniawa nagrała wspaniały duet z popularnym polskim wokalistą! To będzie największy hit nadchodzącego lata! [WIDEO]

Julia Wieniawa od Barona dostała niezwykły prezent! Wiedzieliście, że taki z niego romantyk?


Julia Wieniawa z mamą Martą

Julia Wieniawa z mamą Martą

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Marta Wieniawa na Instagramie

Marta Wieniawa na Instagramie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×