Antek Królikowski po rozstaniu z Kasią wrócił do Julii Wieniawy?! Zostali kochankami, ale na nowych zasadach

Julia Wieniawa i Antek Królikowski

Julia Wieniawa i Antek Królikowski

Julia Wieniawa i Antek Królikowski znowu padną sobie w ramiona. Aktor dopiero zakończył związek z Kasią Dąbrowską, a los ponownie połączył go z byłą ukochaną. Czy między nimi znowu wybuchnie płomienne uczucie?

Julia Wieniawa i Antek Królikowski przez dwa lata tworzyli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Ich związek przyciągał uwagę mediów. Każdy krok tych dwojga był bardzo skrupulatnie śledzony przez paparazzi, a kolorowa prasa aż kipiała od kolejnych plotek na ich temat. Płomienne uczucie nie przetrwało jednak próby czasu i zakochani ostatecznie rozstali się pod koniec 2018 roku.

Rozstaniem młodych aktorów żyła cała Polska. Przez długi czas wielu fanów miało nadzieję, że uda im się zażegnać kryzys i odbudować relacje. Niestety wkrótce po zakończeniu związku z Julią Antek związał się z Kasią Dąbrowską. Wydawało się, że ich relacja należy do bardzo poważnych. Kolorowa prasa donosiła o tym, że młodzi planują ślub i myślą już o dzieciach. Po półtora roku sielanki wszystkich zszokowała informacja o rozstaniu tych dwojga. Była dziewczyna Antka kilka dni temu na Instagramie zamieściła informację o tym, że ich związek dobiegł końca.

Dziękuję za to 1,5 roku. Nie jesteśmy już razem z Antkiem – napisała.

Julia Wieniawa również próbowała ułożyć sobie ponownie życie. Przez kilka miesięcy była w związku z Baronem, jednak jak wiemy, ten związek należy już dawno do przeszłości. Młoda gwiazda od dłuższego czasu pozostaje singielką.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski znowu razem

Wszystko wskazuje na to, że Julka i Antek ponownie będą przeżywać płomienny romans. Wszystko to za sprawą najnowszego filmu, w którym zagrają parę kochanków. Jak informuje magazyn Super Express, właśnie ruszyły zdjęcia do produkcji Miłość na cztery łapy, w której Julia wcieli się w postać Jowity, a Antek jako Borys będzie musiał zabiegać o jej względy. Na drodze zakochanym stanie pies dziewczyny. Bohater grany przez Królikowskiego, aby zdobyć serce ukochanej, będzie musiał przełamać swoją wielką niechęć do czworonogów.

Antek odgrywający postać Borysa będzie walczył o serce Julki, czyli filmowej Jowity. Jego największym konkurentem nie będzie jednak inny facet, a pies. Żeby tych dwoje mogło być razem chłopak, który nie znosi zwierząt, musi być zaakceptowany przez czworonoga. Borys mimo niechęci pupila swojej wybranki zrobi wszystko, aby udowodnić swą miłość ukochanej – zdradza „Super Expresowi” osoba z otoczenia Królikowskiego.

Zarówno Antek, jak i Julka są wielkimi miłośnikami psów. Będąc razem, adoptowali nawet kundelka o imieniu Klasyk, który po ich rozstaniu został z Królikowskim. Czy spotkanie po długiej przerwie na planie filmu sprawi, że byli partnerzy dadzą sobie kolejną szansę? W końcu oboje są teraz singlami.


Julia Wieniawa i Antek Królikowski – ślub Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń

Julia Wieniawa i Antek Królikowski – ślub Rafała Maślaka i Kamili Nicpoń

Antek Królikowski i Julia Wieniawa – pokaz Dawida Wolisńkiego dla Magnum 2018

Antek Królikowski i Julia Wieniawa – pokaz Dawida Wolisńkiego dla Magnum 2018

Antek Królikowski i Julia Wieniawa – Dawid Woliński x Martini, prezentacja kolekcji

Antek Królikowski i Julia Wieniawa – Dawid Woliński x Martini, prezentacja kolekcji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×