Szukaj
Dziś piątek, 19.04.2019

Julia Wieniawa pokazała, jak urządziła swoją kawalerkę! Ma gust jak Dorota Szelągowska!

Julia Wieniawa jak mieszka?

Widać, że nie oszczędzała na wystroju

Jak mieszka Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa od kilku miesięcy mieszka sama. Młodziutka aktorka od paru ostatnich lat trzęsie rynkiem rozrywkowym w Polsce i zdobywa coraz większą karierę. Za samodzielnie zarobione pieniądze kupiła i wyremontowała mieszkanie w kamienicy. Wprowadziła się do niego jakiś czas temu i od tamtej pory regularnie pokazuje fanom swoje prywatne królestwo, chwaląc się tym, co udało jej się osiągnąć. Choć nie skończyła jeszcze dobrze 20 lat, Wieniawa może pochwalić się ogromnym dorobkiem i wielkim rozsądkiem, jak na tak młodą dziewczynę.

Jeszcze w czerwcu w rozmowie z Jastrząb Post Julia chwaliła się, że prace remontowe prawie dobiegły końca:

Ono [mieszkanie] jest już prawie skończone. Jest jeszcze wiele do zrobienia, ale to będzie taka trochę mieszanka stylów. Inspirowałam się trochę paryskim stylem, trochę skandynawskim… Bardzo różnym. Miałam np. przepiękną welurową turkusową kanapę i turkusowe ściany, a reszta jest bardzo klasyczna i bardzo minimalistyczna. Także jeszcze daleko do końca, ale mam nadzieję, że niedługo się wprowadzę – zdradziła.

Pierwsze mieszkanie, zwłaszcza samodzielne, jest zawsze bardzo ważne. Nic więc dziwnego, że Julia poświęciła wiele czasu na dokładne zaplanowanie tego jak ma wyglądać jej gniazdko i jak chce je urządzić. Patrząc na zdjęcia, które publikuje na swoim Instagramie, wnętrza urządzone są luksusowo ale minimalistycznie. Największe wrażenie robi bez wątpienia garderoba, która musi pomieścić wszystkie jej kreacje, buty i torebki, które wprost uwielbia, a także inne, drobne dodatki, które zakłada do codziennych stylizacji.

Wnętrze jest jasne i przestronne, wypełnione światłem – czyli dokładnie tak, jak życzyła sobie tego dumna właścicielka mieszkania. W urządzaniu pomagali jej przyjaciele i znajomi, a także ukochany Antek Królikowski.

Jak wam się podoba?

Julia Wieniawa zmieniła fryzurę i wygląda najpiękniej w swojej karierze! Jest co podziwiać!

Julia Wieniawa nową gwiazdą TVN! Jej program może rozsadzić wiosenną ramówkę!

Julia Wieniawa w mikro bikini bez retuszu! Ledwo zasłoniła strategiczne miejsca!Czy Julia Wieniawa jest dobrą aktorką?

×