Julia Wieniawa chwali się wakacjami. Piękne widoki, super figura i modna stylizacja, ale największą sensacją jest pierścionek. Czyżby zaręczynowy?

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa na Instagramie pochwaliła się rejsem. Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. Nie tylko komplementowali stylizację, ale także dostrzegli pierścionek. Czyżby zaręczynowy?

Julia Wieniawa poleciała na wakacje do Grecji, który spędza m.in. ze swoim partnerem Nikodemem Rozbickim. Początkowo aktorzy próbowali ukryć to, co ich łączy. Gdy plotki zaczęły przybierać na sile, aktorka przerwała milczenie. W rozmowie z Galą potwierdziła, że między nią a Nikodemem jest coś więcej, niż przyjaźń:

Długo od swojego ostatniego rozstania nie wchodziłam w poważne związki. Przez rok nie miałam nikogo. Teraz znów jestem w związku i postaram się pielęgnować i chronić swoją przestrzeń prywatną. Oczywiście nie mam zamiaru jej całkowicie ukrywać. Ale nie chcę, żeby media próbowały niszczyć moją relację.

Od tego momentu zakochani co jakiś czas pokazują wspólne zdjęcia w social mediach. Niedawno pochwalili się tym, które powstało w malowniczych okolicznościach. Julia i Nikodem pozują na tle zachodzącego słońca. Gwiazdor czule obejmuje ukochaną i całuje ją w policzek. Na ustach jego partnerki gości szeroki uśmiech. Jest bardzo szczęśliwa.

Julia Wieniawa wygląda jak Hailey Bieber? Internauci nie mają wątpliwości

W środę Wieniawa pokazała kolejne ujęcia zrobione podczas wakacji. Tym razem pochwaliła się wycieczką, w którą wyruszyła. Ma na sobie bikini, na które zarzuciła białą koszulę. Sięgnęła po czapkę z daszkiem, a także okulary przeciwsłoneczne. Tego dnia zrezygnowała z makijażu i pokazała się w naturalnej odsłonie.

Fani w komentarzach komplementują jej urodę:

  • Korzystać, bo na tym polega życie, brawo Julia. Przepięknie wyglądasz.
  • Jaka piękna Julia. Świetnie wyglądasz.
  • Śliczna dziewczyna i piekielnie zdolna. Odpoczywaj i ładuj akumulatory!

Niektórzy poszli o krok dalej i dostrzegli podobieństwo, jakie łączy Wieniawę i żonę Justina Biebera, Hailey:

  • To pierwsze zdjęcie, myślałam przez parę sekund, ze to @haileybieber.
  • Zdjęcie ala Hailey Bieber.
  • Na pierwszym zdjęciu myślałam, że to Hailey Bieber.

Jedna z fanek zwróciła uwagę na pierścionek:

Ale że obrączka?

Czyżby Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki już byli po zaręczynach? Na ten moment sami zainteresowani nie skomentowali tych doniesień.

 


Julia Wieniawa wygląda jak Hailey Bieber

Julia Wieniawa wygląda jak Hailey Bieber

Julia Wieniawa wygląda jak Hailey Bieber

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×