Szukaj

Julia Wieniawa zakończyła związek, o którym nie mówiła publicznie. Znajomi donoszą o powodach rozstania

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jest singielką — donoszą znajomi aktorki w magazynie Flesz. Podają, że gwiazda aktualnie ma ważniejsze priorytety niż związki. Jakie?

Julia Wieniawa przez ostatnie tygodnie sporo czasu spędzała na sali treningowej. Przygotowywała się do programu Taniec z gwiazdami, gdzie doszła aż do ścisłego finału. Ostatecznie uzyskała drugie miejsce i przegrała jedynie z Edytą Zając. Gdy emocje nieco opadły, aktorka skomentowała wyniki.

Gwiazda podkreślała, że była przygotowana na to, że nie wygra Kryształowej Kuli. Dodała, że do programu przyszła jednak dla siebie, nie dla punktów, czy zwycięstwa:

W kontekście tego, co dzieje się w naszym kraju i na świecie, walka o Kryształową Kulę nie ma żadnego znaczenia. Dziś walczą kobiety o nasze prawa i to jest dla mnie najważniejsze. Przez to wszystko ja straciłam parcie na zwycięstwo – powiedziała Julia w rozmowie z portalem Pomponik.

Julia Wieniawa jest singielką. Znajomi podają szczegóły

Wieniawa nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Chociaż treningi do Tańca z gwiazdami ma już za sobą, nadal realizuje kilka innych projektów: ma kontrakty reklamowe, rozwija swoją markę. Czy w tym wszystkim udaje się jej znaleźć czas na miłość? Chociaż aktorka nie wypowiada się na ten temat, bardziej rozmowne są osoby z jej otoczenia. Mówią, że aktualnie gwiazda jest singielką, bo ma inne priorytety:

To był dla Julki bardzo intensywny okres. Swój czas dzieliła między treningi do Tańca z gwiazdami, przygotowania do premiery teatralnej i nagrania Lalki. Do tego pracowała nad swoją marką kosmetyków Jusee. Julka postawiła teraz na rozwój i karierę. Miała dużo na głowie, więc żadna znajomość nie miała szansy przerodzić się w trwałe uczucie.

Dowodem ma być fakt, że chociaż przez pewien czas Nikodem Rozbicki, z którym Julia Wieniawa miała się rzekomo spotykać, początkowo często przyjeżdżał na salę treningową, później coraz rzadziej. Ponoć doszło do tego, że kilka tygodni później aktorka jedynie w towarzystwie Stefano Terazzino wychodziła z zajęć.

Czy rzeczywiście para nie jest razem? Na ten moment sami zainteresowani nie odnieśli się do spekulacji. Warto jednak wspomnieć, że aktorka mogła liczyć na wsparcie Nikodema podczas finału Tańca z gwiazdami, o czym informowaliśmy tutaj.


scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

scena z: Julia Wieniawa, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Julia Wieniawa, Stefano Terazzino - Taniec z gwiazdami, finał

Julia Wieniawa, Stefano Terazzino - Taniec z gwiazdami, finał

scena z: Stefano Terrazzino, Julia Wieniawa, fot. Baranowski/AKPA

scena z: Stefano Terrazzino, Julia Wieniawa, fot. Baranowski/AKPA

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Media najpierw wznoszą kiebietę na wyżyny, budują jej wizerunek do nieosiągalnej perfekcji, a potem jak ludzie mają jej już dość ( po milionie artykułów na których media zarobiły… miliony) to zrzucają ją z tego pantałyku, żeby znowu na niej zarobić kolejnymi artykułami tym razem podważającym to co same sobie ubzdurali i powypisywali w pierwszej fazie wyzysku.

 • Kasia pisze:

  A mnie się podoba jej relacja ze Stefano szkoda ze nie są razem pasują do siebie i widać że razem ze sobą czują się dobrze Byłaby piękna para

 • Gość pisze:

  edyta to kolek,julia tanczyla zjawiskowo ale zazdrosc jest gorsza od dzumy,cholery i covida

 • Gość pisze:

  Zazdrość i jeszcze raz zazdrość,Julka to bardzo inteligentna,zdolna i pracowita dziewczyna

 • Gość pisze:

  Nie wiem czemu, ale ta panna nie wzbudza we mnie zachwytu, jest jakaś na wskroś irytująca

  • Gość pisze:

   Ikeż ona miała już tych narzyczonych

  • Gość pisze:

   Akutat nie miała ani jednego narzeczonego ;p a co do chłopaków to też nie miała ich wielu. To chyba normalne, że szuka tego jedynego, jak ma to zrobić inaczej, niż wchodząc w związku?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×