Szukaj

Julia Wieniawa w bikini robi cuda ze swoim ciałem na tarasie u rodziców. Ten widok zapamiętacie na zawsze

Julia Wieniawa w czasie kwarantanny nie odpuszcza sobie treningów. Najpierw salon swojego mieszkania zamieniła w salę do jogi, a teraz z ćwiczeniami przeniosła się do ogrodu. Sąsiedzi mają na co popatrzeć.
Julia Wieniawa ćwiczy jogę na tarasie

Julia Wieniawa ćwiczy jogę na tarasie

Chociaż Julia Wieniawa zrezygnowała ze wszystkich zawodowych zobowiązań, to kwarantannę spędza bardzo aktywnie. Młoda gwiazda w ramach akcji #zostańwdomu zabrała się za porządki w garderobie. W segregacji imponującej kolekcji ubrań i dodatków pomogła jej młodsza siostra. Część zbiorów aktorka wystawiła na sprzedaż w popularnej aplikacji Less. Cały dochód przekaże lokalnym szpitalom na walkę z koronawirusem.

Oprócz zabawy w sklep Julia dba także o kondycję. Na swoim Instagramie co jakiś czas pokazuje, jak z pełnym poświęceniem, w sportowym stroju, na środku pokoju ćwiczy jogę. Tym razem iście letnia pogoda zaprowadziła 21-latkę na taras rodzinnego domu.

Julia Wieniawa opala się i ćwiczy jogę na tarasie

Młoda aktorka, gdy tylko ma czas podróżuje w najcieplejsze rejony świata. W zeszłym roku udała się na kilkutygodniowe wakacje na Bali. W tym roku, ze względu na panującą na całym świecie pandemię koronawirusa, Wieniawa jest skazana na urlop w domowych pieleszach. I wcale z tego powodu nie narzeka.

Tym razem Julia dała swoim fankom lekcję ćwiczeń w ogrodzie, a to ze względu na coraz bardziej sprzyjające temu warunki – obecnie pogoda w Polsce sięga nawet 20 stopni Celsjusza. Trzeba przyznać, że relacja Julii Wieniawy z treningu jest naprawdę hot. Aktorka odziana jedynie w skąpe bikini w cielistym kolorze, pręży swoje idealne ciało w pełnym słońcu. Sesję jogi poprzedziła kąpielą słoneczną.

Zobaczcie tylko, co Wieniawa wyczynia ze swoim ciałem na tarasie. Sąsiedzi mieli widok rodem z amerykańskich programów o fitnessie, a przy tym takie, których nie da się zapomnieć.


Julia Wieniawa - joga w ogrodzie

Julia Wieniawa - joga w ogrodzie

Julia Wieniawa - joga w ogrodzie

Julia Wieniawa - joga w ogrodzie

Julia Wieniawa - joga w ogrodzie

Julia Wieniawa - joga w ogrodzie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×