Szukaj

Julia Wieniawa rozgrzała cały „CKM”! Przyćmiła nawet Paulę Tumalę!

Julia Wieniawa w CKM

Julia Wieniawa w CKM

Julia Wieniawa w CKM-ie

Julia Wieniawa to aktorka, której losy śledzą tysiące internautów. Aktorka występuje w wielu produkcjach, bierze udział w przeróżnych kampaniach i jest bardzo aktywna w social mediach. To wszystko sprawia, że Wieniawa w krótkim czasie wyrosła na jedną z najgorętszych postaci polskiego show-biznesu. Tak przynajmniej sądzą dziennikarze i czytelnicy CKM-u.

Z okazji 100-lecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości, redakcja magazynu dla dorosłych stworzyła ranking 100 najbardziej seksownych Polek tego czasu. Wieniawa, która na razie nie zdobyła się na nagą sesję w tego typu piśmie, zajęła wysokie trzecie miejsce:

Jeszcze nie ma 20 lat i wciąż nie pokazała wszystkiego, więc już robi się nam gorąco na samą myśl, co będzie dalej – argumentuje swoją decyzję gwiazda.

Przed nią znalazły się tylko: Aneta Kręglicka (2 miejsce) i Katarzyna Figura (1 miejsce). Aktorka zdążyła już pochwalić się wynikiem na Instagramie. Do relacji dodała dwa zdjęcia: na pierwszym okładkę magazynu, na drugim zbliżenie na wzmiankę o sobie. Fotkę opatrzyła komentarzem:

Niezły skład!

Dodajmy, że kariera Julii rozwija się ekspresowym tempie. Aktorka, która głównie kojarzona jest z serialu Rodzinka.pl, na swoim koncie ma także kilka innych ról, m.in. w filmie Kobiety Mafii Patryka Vegi, a także w programie The Story of My Life, w którym wraz z Antkiem Królikowskim dała się postarzyć o 20 i 50 lat. To wszystko z pewnością przyniosło jej ogromną popularność i sprawiło, że dziennikarze CKM-u obok jej nazwiska nie mogli przejść obojętnie.

Zasłużyła na wyższą pozycję w rankingu niż np. ociekająca seksem Paula Tumala?

Romantyczne zdjęcie Nikodema Rozbickiego nie uciszy plotek o jego związku z Julią Wieniawą! „To na bank ona”

Wojna o kształt piersi Julii Wieniawy! Internauci chcą ją pożreć, a wszystko przez zdjęcie bez stanika

Antek Królikowski pokazał zdjęcie Julii Wieniawy prosto z łóżka! Czy tak wygląda kryzys w związku?


Julia Wieniawa - trzecie miejsce w rankingu CKM

Julia Wieniawa - trzecie miejsce w rankingu CKM

Julia Wieniawa - trzecie miejsce w rankingu CKM

Julia Wieniawa - trzecie miejsce w rankingu CKM

Julia Wieniawa w bikini na okładce Be Active

Julia Wieniawa w bikini na okładce Be Active

×