Seksowna Julia Wieniawa w kusym bikini relaksuje się w Dubaju! Widoki jak z „Playboya”!

Julia Wieniawa w bikini w Dubaju

Młodziutka Julia Wieniawa jest obecnie bardzo zajęta zawodowo. Jej grafik dosłownie pęka w szwach, przez co gwiazda prawie nie ma czasu dla siebie. Aktorka gra w Rodzince.pl, nagrywa piosenki, jest twarzą wielu kampanii reklamowych, w tym znanej marki farb do włosów oraz popularnej sieciówki z butami. Oprócz tego 19-latka często bywa na celebryckich eventach, na których swoją obecnością zawsze wzbudza ogromne poruszenie. Bez znaczenia czy Julka pojawia się sama, czy też ze swoim chłopakiem, Antkiem Królikowskim, zawsze jet wielkie show podkręcane przez zachwyconych fotoreporterów.

Zapracowana gwiazda ma wielkie wsparcie ze strony swojej mamy, która jest również jej menadżerką. Zatroskana Marta Wieniawa wygospodarowała Julii kilka dni wolnego, aby ta mogła zregenerować swoje siły w luksusowym hotelu w Dubaju.

Julia spakowała więc swoje walizki i wyleciała do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Obecnie aktorka wygrzewa się na bajkowej dubajskiej plaży, a w przerwach pluska się w hotelowym basenie. Na profilu młodej celebrytki pojawiły się już pierwsze fotki z luksusowych egzotycznych wakacji:

Wyczekane „wakajki” – napisała Julia.

Na zdjęciu możemy podziwiać atrakcyjną aktorkę, odzianą w seksowne bikini, w którym pozuje jak w modelki z Playboya. Oczywiście zmysłowa Julia jest w basenie. Zdjęcia natychmiast spodobały się jej fanom, którzy ochoczo je skomentowali:

  • Jakie śliczne zdjęcia
  • Udanego wypoczynku
  • Jaka słodka!
  • Julka jesteś przepiękna
  • Zdecydowanie bez makijażu
  • Bawcie się dobrze

Na zdjęciu nie widać Antka Królikowskiego, ale być może to właśnie aktor jest autorem seksownej sesji swojej ukochanej.

Jak wam się podoba Julia Wieniawa w bikini?

Julia Wieniawa została projektantką mody! Pochwaliła się pierwszym projektem. „Kolekcja będzie sprzedawana na całym świecie”

„Gdy ktoś przekracza granicę…”. Szokujące słowa Julii Wieniawy na temat rozstania z Antkiem Królikowskim

Julia Wieniawa w zabójczych szpilkach z Antkiem Królikowskim paradują po warszawskich Powązkach! Ileż czułości!


Julia Wieniawa w skórzanej odsłonie

Julia Wieniawa w skórzanej odsłonie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×