Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Zakochana Julia Wieniawa pokazała gorące fotki z egzotycznego Sylwestra z Antkiem Królikowskim! W raju świętowali pierwszą rocznicę związku

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na Dominikanie


Julia Wieniawa i Antek Królikowski na Dominikanie

Julia Wieniawa i Antek Królikowski to najgorętsza para w polskim show-biznesie minionego roku. Ich fenomen wciąż nie słabnie i nic nie wskazuje na to, by w 2018 było inaczej.

Kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia, Julia i Antek zorganizowali imprezę z okazji pierwszej rocznicy ich związku, na którą zaprosili swoich najbliższych przyjaciół. Wieniawa i Królikowski podzielili się szczegółami z wydarzenia w mediach społecznościowych, gdzie mają liczne grono obserwatorów.

Nie od dziś wiadomo, że młodzi aktorzy chętnie korzystają z InstaStories i tam dzielą się swoim życiem prywatnym z fanami. To właśnie z Instagrama wiemy, że jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie zdecydowała się przywitać nowy rok w dalekich tropikach, na Dominikanie.

Jak wspominała Julia w wielu wywiadach, wyjazd na Dominikanę to pierwsze wspólne wakacje z Antkiem. 2017 rok upłynął zakochanym pod znakiem nowych projektów zawodowych, więc dopiero teraz znaleźli czas by w wyjątkowy sposób świętować pierwszą rocznicę związku.

W naszej galerii możecie zobaczyć serię egzotycznych zdjęć ze słonecznych wakacji, które Julia Wieniawa opublikowała na InstaStories.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski świętują w mediach społecznościowych pierwszą rocznicę związku!

Antek Królikowski i Julia Wieniawa zaręczą się w święta! Wyciekły plany młodej pary

Wiemy jak wygląda mieszkanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego! Najgorętsza para show-biznesu pokazała swoje gniazdko!Komentarzy: 1


Gość | 3 stycznia 2018, 17:53

Wie ktoś może co to za sukienka, którą ma Julia ?


Dodaj komentarz
×