„Gdy ktoś przekracza granicę…”. Szokujące słowa Julii Wieniawy na temat rozstania z Antkiem Królikowskim

Julia Wieniawa i Antek Królikowski kryzys w związku rozstanie

Julia Wieniawa i Antek Królikowski kryzys w związku rozstanie

Julia Wieniawa komentuje plotki o kryzysie w w związku

Julia WieniawaAntek Królikowski rozstali się? Plotki o końcu związku młodej aktorki i jej starszego o kilka lat ukochanego od kilku tygodni atakują social media. I chociaż Wieniawa raczej nie komentuje swojego prywatnego życia, najwyraźniej straciła cierpliwość do pomówień, bo zdecydowała się wyjawić prawdę. Podczas wizyty w programie Demakijaż, prowadzonym przez Krzysztofa Ibisza, Wieniawa nie unikała pytania i wyjaśniła jak wygląda prawda, kryjąca się za „rozstaniem”.

Jak wyznała, „rozstanie” istnieje tylko na… papierze.

Nam zazwyczaj znajomi podsyłają takie artykuły. To jest irytujące. Staramy się zachować milczenie w takich sytuacjach. Ale gdy ktoś przekracza granicę, w pewnym momencie musimy zareagować, np. jakieś zdjęcie na Instagram wstawiamy razem. Jestem tylko człowiekiem, to mnie bardzo rusza zawsze. Ja czytam czasami te komentarze i mnie to boli, że kurczę ktoś rozpisuje się na mój temat tak negatywnie, a z drugiej strony na moim Instagramie, ani w realu nikt nie mówi mi nic złego, nikt nie pała do mnie nienawiścią.

Wieniawa wyjawiła również, że brak prywatności zaczyna ją poważnie stresować. Dwa dni przed udziałem w programie Ibisza popłakała się we własnym mieszkaniu, z powodu koczujących pod nim paparazzich:

Dwa dni temu spotkałam paparazzi pod swoim mieszkaniem, bo szukali sensacji a propos ostatnich medialnych szumów i było mi tak przykro, że się popłakałam. Wtedy pierwszy raz w życiu poczułam się bardzo niebezpiecznie przy własnym mieszkaniu – po pierwsze nie wiem, kto to jest, po drugie mam poczucie, że ktoś mnie śledził odkąd skończyłam pracę, to jest chore! Ja wpadłam w pewną paranoję, Antek mi mówił, że on to przeszedł parę lat temu- miał schizę, że się oglądał, czy ktoś za nim nie idzie

Myślicie, że uda jej się wyzbyć nieprzyjemnego nawyku, w który wpędziła ją popularność? To na pewno nie jest miłe, czuć się nieustannie obserwowanym…

Patricia Kazadi dosadnie skomentowała nowy singiel Julii Wieniawy. „Uważam, że tak powinna…” [WIDEO]

Julia Wieniawa promuje swój nowy teledysk w seksownym liliowym kompleciku. Ma lepsze ciało niż Kendall Jenner!

Julia Wieniawa nawet w jesienny chłodny poranek jest gorąca jak wulkan! Sexy miniówka ledwo zasłoniła jej zgrabne nogi


Julia Wieniawa i Antek Królikowski na Powązkach

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na Powązkach

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na obiedzie z rodzicami aktora

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na obiedzie z rodzicami aktora

Julia Wieniawa ubrała się na cmentarz jak na pokaz mody

Julia Wieniawa ubrała się na cmentarz jak na pokaz mody

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×