Szukaj

Siostra Julii Wieniawy wylądowała na okładce magazynu! Właśnie dostała rolę w serialu

Julia Wieniawa i Alicja Wieniawa

Julia Wieniawa i Alicja Wieniawa

Julia Wieniawa z siostrą Alicją pojawiają się na okładce nowego numeru dwutygodnika Flesz. Młodsza z nich dostała rolę w serialu. Co wiadomo na ten temat?

Julia Wieniawa bierze udział w jedenastej edycji Tańca z gwiazdami, której nowe odcinki zostaną wyemitowane już jesienią. Do walki o Kryształową Kulę stanie w duecie ze Stefano Terrazzino, z którym już zatańczyła dwie choreografie. Każda z nich zdobyła bardzo wysokie noty od jury.

Wieniawa nie tylko tańczy, ale także grywa w filmach i serialach. Każdy projekt, w którym się pojawia, cieszy się sporą popularnością. Podobnie jak jej konto na Instagramie, gdzie śledzi ją mnóstwo internautów. Młoda aktorka korzysta ze swojej popularności. Jest już właścicielką kilku mieszkań i bardzo rozsądnie zarządza majątkiem:

Uważam, że inwestowanie w mieszkanie jest na pewno bardzo bezpieczne. Po drugie, jest lepsze niż lokata w banku. Po trzecie jest to bardzo miłe uczucie, że mieszkanie można kupić samemu i to jest ogromne szczęście. Jestem bardzo wdzięczna, za taką możliwość.

Julia Wieniawa i jej siostra Alicja na okładce Flesza

Julia realizuje się zawodowo, nie jest jednak jedyną osobą w rodzinie, która próbuje sił w aktorstwie. Na podobną karierę zdecydowała się jej przyrodnia siostra, Alicja Wieniawa-Narkiewicz. Nastolatka ma na swoim koncie kilka zawodowych propozycji. Gra m.in. w serialu Oko za oko, gdzie wciela się w córkę głównych bohaterów, Zuzę.

Film opowiada losy małżeństwa Anny (Dominika Łakomska) i Macieja Wysockich (Łukasz Konopka). Widzowie poznają historię w momencie, gdy para stanęła naprzeciwko siebie na sali rozwodowej.

Wygląda na to, że to niejedyny serial, w którym pojawi się Alicja. Jak donosi najnowsza okładka Flesza, Alicja zagra w hitowej produkcji Polsatu. Czy odniesie sukces jak jej starsza siostra? O tym przekonamy się wkrótce.


Alicja i Julia na okładce magazynu Flesz

Alicja i Julia na okładce magazynu Flesz

Alicja Wieniawa zagra w serialu Polsatu

Alicja Wieniawa zagra w serialu Polsatu

Alicja Wieniawa jest młodszą siostrą Julii

Alicja Wieniawa jest młodszą siostrą Julii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×