Szukaj

Do „Hotel Paradise 2” dołączyła śliczna 23-letnia blondynka. Podniosła temperaturę do maksimum

Julia Skrodzka z Hotelu Paradise

Julia Skrodzka z Hotelu Paradise

Julia Skrodzka nową uczestniczką Hotelu Pradise 2. Dopiero co weszła do domu, a już nieźle namieszała. Kim jest? Ile ma lat? Skąd pochodzi? Sprawdziliśmy.

Hotel Paradise to niekwestionowany hit stacji TVN7. Format został stworzony dla amerykańskiej telewizji FOX, ale w Polsce również zyskał wielką popularność. Pierwsza edycja programu za każdym razem gromadziła przed telewizorami prawdziwe tłumy. Średnia oglądalność kształtowała się na poziomie 704 tys. osób. Jest to prawdziwy komercyjny sukces. Premierowa edycja zakończyła się w kwietniu i już wtedy było wiadomo, że program będzie kontynuowany. Niestety plany te w tamtej chwili pokrzyżował wybuch pandemii koronawirusa. Kiedy restrykcje zostały zniesione, kolejni uczestnicy wyjechali, aby odnaleźć swoją miłość w egzotycznym show.

W programie biorą udział tylko i wyłącznie single. Uczestnicy wyjeżdżają do luksusowego kurortu na indonezyjskiej wyspie Bali i tam ich zadaniem jest połączyć się w pary. Każda para spędza ze sobą jeden tydzień i wspólnie dzieli hotelowy pokój. Zawsze zostaje jedna osoba, która nie ma partnera. Ona w kolejnym tygodniu musi znaleźć dla siebie parę lub opuścić program.

Kim jest Julia Skrodzka z Hotelu Paradise?

Program po raz kolejny poprowadzi gwiazda Top Model i influencerka – Klaudia El Dursi. Tej jesieni widzowie na pewno nie będą się nudzić. Premierowy odcinek Hotelu Paradise 2 wystartował 31 sierpnia. Już dziś do uczestników dołączyła jeszcze jedna osoba. Jest nią śliczna 23-letnia modelka – Julia Karina Skrodzka na co dzień studiuje i prowadzi salon kosmetyczny.

Julia to dziewczyna z Mazur. Studiuje zaocznie kosmetologię. Kocha podróże. Przez pewien czas mieszkała w Niemczech, a teraz podbija Warszawę. Pewna siebie, charakterna i głodna nowych przeżyć. Bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości. Księżniczka, która uwielbia być rozpieszczana. Lubi gierki z mężczyznami. A także skutecznie owija ich sobie wokół palca. Zawsze kręci się wokół niej grupka adoratorów. Z jednej strony szczera i pomocna, ale gdy ktoś nadepnie jej na odcisk, potrafi się odwdzięczyć.

Kobiety jej nie lubią, z czego Julia świetnie zdaje sobie sprawę. Ciągnie ją w kierunku aktorstwa. Uwielbia długie rozmowy i tańce na barze do białego rana. Jej ideał to wysoki i postawny mężczyzna z delikatnym zarostem. Musi być też oddany, z klasą, zaradny, inteligentny i przede wszystkim dobrze traktujący kobiety. Szacunek to dla niej podstawa.

Jesteście ciekawi, czyje serce podbije śliczna Julia? Nie pozostaje nic innego, jak pilnie oglądać kolejne odcinki programu. Spodziewamy się, że pojawienie się w miłosnym show nowej uczestniczki może sporo namieszać.


Julia Karina Skrodzka

Julia Karina Skrodzka

Julia Skrodzka z Hotelu Paradise

Julia Skrodzka z Hotelu Paradise

Julia Karina Skrodzka

Julia Karina Skrodzka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×