Szukaj

Julia z „Hotelu Paradise” w przeszłości wygrała konkurs miss, ale wyglądała zupełnie inaczej. Mamy jej stare zdjęcia

Julia Skrodzka

Julia Skrodzka

Julia Skrodzka, nowa uczestniczka Hotelu Paradise w przeszłości wygrała konkurs miss. Na starych zdjęciach trudno ją rozpoznać. Zobaczcie.

Julia Skrodzka, jak tylko pojawiła się w Hotel Paradise, nieźle namieszała. Od razu zdobyła sympatię panów – od razu zdobyła serce Kamila, a dziewczyny musiały w niej zobaczyć godną rywalkę.

Ta 23-latka na co dzień studiuje i prowadzi salon kosmetyczny. Jest ambitna i wcale nie ukrywa, jakie są jej cele w życiu. Ma plan zaistnieć w show-biznesie. Z jej warunkami jest to bardzo prawdopodobne. Śliczna dziewczyna jednak nie zawsze wyglądała tak, jak teraz, kiedy możemy ją oglądać w show.

Julia Skrodzka na starych fotografiach. Jak wyglądała?

Julia to dziewczyna z Mazur, ale już od kilku lat mieszka w Warszawie. Studiuje zaocznie kosmetologię. Przez pewien czas mieszkała w Niemczech. Jest pewna siebie i ma mocny charakter. Bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości, a flirt opanowała do perfekcji. Mówi o sobie, że jest  w stanie wiele poświęcić i pomóc drugiemu człowiekowi, ale wara, jak ktoś jej nadepnie na odcisk.

Mimo młodego wieku ma już bogate portfolio. W przeszłości zdobywała wysokie lokaty w konkursach piękności. Była 3. wicemiss Warmii i Mazur 2012 nastolatek oraz 1. wicemiss Miss Polonia in Deutschland 2015.

Mamy jej stare zdjęcia, a ona wyglądała na dawniej zupełnie inaczej niż obecnie. Julia przeszła niezłą metamorfozę od czasów konkursów. Już nie wygląda jak skromna, śliczna nastolatka. Teraz jest pewną siebie i swojej urody kobietą, która nie ukrywa, że poprawianie tego i owego nie jest dla niej tabu.

Zajrzyjcie do naszej galerii, a zobaczycie zdjęcia Julii Skrodzkiej dawniej i dziś. Trzymacie za nią kciuki w show?


Julia Skrodzka w Hotel Paradise

Julia Skrodzka w Hotel Paradise

Julia Skrodzka w Hotel Paradise

Julia Skrodzka w Hotel Paradise

Julia Skrodzka zdjęcia z przeszłości

Julia Skrodzka zdjęcia z przeszłości

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×