Szukaj

Gwiazda „Hotelu Paradise” w pościgu ulicami Warszawy. Kierowca był pod wpływem narkotyków i alkoholu

Gwiazda "Hotelu Paradise" w pościgu ulicami Warszawy

Gwiazda "Hotelu Paradise" w pościgu ulicami Warszawy

Gwiazda Hotelu Paradise wzięła udział w pościgu ulicami Warszawy, który odbył się w niedzielny wieczór. Kierowca samochodu był pod wpływem narkotyków i alkoholu.

Hotel Paradise to program typu reality show, który prowadzi Klaudia El Dursi. Biorą w nim udział poszukujący miłości single. Łączą się w pary i przechodzą przez kolejne etapy. W wielkim finale, oprócz miłości, mogą też zdobyć czek na 100 tysięcy złotych. Pierwszą edycję wyemitowano 24 lutego 2020 roku. Wygrali ją Chris i Marietta. Premiera drugiej miała się odbyć w kwietniu, ale przez pandemię przesunięto ją na końcówkę sierpnia. Zwyciężyli Ata i Artur.

22 lutego 2021 roku ruszy trzeci sezon. Uczestnicy, w przeciwieństwie do poprzednich edycji, nie spotkają się na Bali, a w Zanzibarze. Klaudia El Dursi zapewnia, że emocji nie zabraknie. Zdradziła, że show jako pierwszy opuści chłopak.

Zobacz: El Dursi zdradziła, kto odpadł jako pierwszy. Jeszcze nie znamy obsady, a już wiemy, co się wydarzy

Julia z Hotelu Paradise wzięła udział w pościgu ulicami Warszawy

Jak donosi portal warszawawpigulce.pl gwiazda Hotelu Paradise wzięła udział w pościgu ulicami Warszawy, który odbywał się na Żwirki i Wigury, Wawelskiej i al. Niepodległości. Portal podaje, że pasażerką była Julia S., uczestniczka drugiej edycji reality-show. Te informacje potwierdziła menadżerka modelki, która podkreśliła, że gdy kierowca zaczął uciekać, gwiazda nie chciała w tym uczestniczyć:

Julia jechała ze znajomym, kiedy ten zaczął uciekać Julka kazała mu się zatrzymać i wysiadła z auta. Nie zamierzała w tym uczestniczyć.

Do zdarzenia doszło podczas rutynowej kontroli. Kierowca mercedesa po dmuchnięciu w alkomat postanowił rzucić się do ucieczki, która zakończyła się na betonowym przejściu podziemnym w al. Niepodległości. Mężczyzna postanowił kontynuować ucieczkę pieszo. Mundurowym udało się go dogonić i zatrzymać.

Mężczyzna, który miał czynne zakazy prowadzenia pojazdów, wydmuchał ponad promil alkoholu. Badanie na obecność narkotyków wykryło kokainę.


Julia S., uczestniczka Hotel Paradise 2

Julia S., uczestniczka Hotel Paradise 2

Policja w Warszawie – zdjęcie ilustracyjne

Policja w Warszawie – zdjęcie ilustracyjne

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×