Szukaj

Była gwiazda TVN-u pochwaliła się ciążą na Instagramie! Jej brzuszek jest już pięknie zaokrąglony!

Julia Rosnowska jest w ciąży. Gwiazda serialu TVN-u Julia wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko. Tuż przed porodem zafundowała sobie sesję na łonie natury, którą pochwaliła się na Instagramie. Jej brzuszek jest już pięknie zaokrąglony.
Julia Rosnowska w ciąży

Julia Rosnowska w ciąży

1 marca polskie media obiegła cudowna wiadomość. Piękna i zdolna Julia Rosnowska spodziewa się dziecka. Gwiazda, której popularność przyniosła rola w serialu TVN-u Julia już wkrótce zostanie mamą, o czym właśnie przypomniała internautom. Aktorka w upalne niedzielne popołudnie opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swój pięknie zaokrąglony ciążowy brzuszek.

Julia w najlepsze korzysta z pogody jaka w ostatnim czasie zawitała do Polski. Nic dziwnego, że gdy na termometrze temperatura podskoczyła do 30 stopni Celsjusza 30-latka spakowała koc, kilka poduszek i wybrała się na pobliską łąkę, gdzie w ciszy i spokoju mogła zregenerować siły na świeżym powietrzu. Dla Julii obcowanie z naturą jest niezwykle ważne, bowiem prywatnie aktorka jest weganką, co zresztą podkreśliła w jednym z hasztagów, którym opisała swoje letnie zdjęcie:

Lato w mieście #waiting #veganpregnancy – napisała.

Julia o miłości do przyrody i eliminacji mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego ze swojej diety opowiedziała rok temu w wywiadzie dla magazynu E!Stilo:

Przeszłam na weganizm chyba z ciekawości świata. Ona mnie często prowadzi w zaskakujące miejsca, z których wcześniej nie zdawałam sobie sprawy. Im więcej poznaję i się uczę tego świata tym bardziej granice mojej rzeczywistości się poszerzają. (…) Mam oczywiście świadomość, że fakt, iż zdecydowałam się zostać weganką nie zmieni natychmiast tego, jak wygląda codzienność milionów zwierząt hodowlanych. Z drugiej strony, każda duża grupa, każdy ruch, składa się z jednostek. Dobrze pamiętam kto i kiedy przekonał mnie, że dieta wegańska to wcale nie jest trud, znój i pasmo wyrzeczeń. Ja przekazałam tę pałeczkę dalej i sama później przekonałam parę osób do odstawienia mięsa. (…) Nasz głos, nasze działania mają znaczenie. Nie ma powodu aby samemu sobie tą siłę odbierać, marudząc, że świat wygląda jak wygląda i nic z tym nie możemy zrobić… – wyznała w czerwcu 2018 roku.

Inspirujące słowa Julii świetnie uzupełniają klimat fotografii, którą gwiazda zachwyciła potężną armię swoich sympatyków.

Zobaczcie jak pięknie Rosnowska wygląda w zaawansowanej ciąży.

View this post on Instagram

Lato w mieście #waiting #veganpregnancy

A post shared by Julia Rosnowska (@julia.rosnowska) on

Zobacz: Małgorzata Socha i Joanna Koroniewska zadały szyku we Włoszech! Gwiazdy lansowały kreacje polskich projektantów!

Zobacz: Joanna Koroniewska w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Tylko dla nas gwiazda skomentowała swój udział w show [WIDEO]

Zobacz: Joanna Koroniewska szczerze o pracy na planie “M jak miłość”. Jej słowa mogą niektórych bardzo zaboleć: “Robiłam to wbrew sobie” [WIDEO]


Julia Rosnowska w ciąży

Julia Rosnowska w ciąży

Julia Rosnowska jest w ciąży

Julia Rosnowska jest w ciąży

Julia Rosnowska

Julia Rosnowska

Julia Rosnowska w serialu Julia, 2011 rok

Julia Rosnowska w serialu Julia, 2011 rok

Wypadek Julii Rosnowskiej

Wypadek Julii Rosnowskiej

Maja Bohosiewicz i Julia Rosnowska Instagram

Maja Bohosiewicz i Julia Rosnowska Instagram

Julia Rosnowska w serialu Julia, 2011 rok

Julia Rosnowska w serialu Julia, 2011 rok

Czy jesteś wegetarianinem?

×