Szukaj

Julia Roberts ucięła plotki o kryzysie w swoim małżeństwie. Nie mogła tego zrobić z większą klasą!

Julia Roberts i Danny Moder

Julia Roberts i Danny Moder

Julia Roberts zdementowała wszelkie plotki mówiące o kryzysie w jej małżeństwie z Dannym Moderem. Zrobiła to z olbrzymią klasą.

Julii Roberts nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest ikoną i jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd Hollywood na świecie. Kto nie kojarzy tej burzy loków, promiennego uśmiechu i niewiarygodnie długich nóg? Swoją fantastyczną rolą w filmie Pretty Woman przebojowo wdarła się do ligi najbardziej znanych i najlepiej opłacalnych aktorek i bardzo szybko zawojowała przemysł filmowy.

Nie mniej niż o jej rolach, było głośno o jej życiu prywatnym. Łączono ją między innymi z Robertem Downeyem Jr czy Kieferem Sutherlandem, ale do czasu, aż nie spotkała swojej największej miłości – operatora Danny’ego Modera, którego poznała podczas kręcenia filmu Mexican.

Ślub w 2002 roku, a dwa lata później doczekali się bliźniąt – Hazel Patrici i Phinnaeusa Waltera, a w 2007 roku syna Henry’ego Daniela.

Jakiś czas temu kolorowa prasa zaczęła pisać o kryzysie w jej małżeństwie. Julia nie komentowała, aż do dzisiaj. Zdementowała plotki z wielką klasą.

Julia Roberts ucina plotki o kryzysie w jej małżeństwie

Julia Roberts w sobotę udostępniła zdjęcie, na którym daje buziaka swojemu mężowi. To bardzo rzadki przypadek, kiedy na jej social mediach możemy oglądać wspólną fotografię pary. Tym samym ucina wszelkie pogłoski o kryzysie, bo post pojawił się nie bez przyczyny. Aktorka i Moder świętują właśnie 18. rocznicę ślubu. O żadnych problemach nie ma mowy. Wręcz przeciwnie, wszystko jest w jak najlepszym porządku.

View this post on Instagram

✨18 years✨ #heckyes

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts) on

Pod postem pojawiły się życzenia z okazji rocznicy z całego świata. Fani życzą aktorce i jej mężowi kolejnych szczęśliwych lat i komplementują zdjęcie.


Julia Roberts i Danny Moder świętują 18. rocznicę ślubu

Julia Roberts i Danny Moder świętują 18. rocznicę ślubu

Julia Roberts i Danny Moder

Julia Roberts i Danny Moder

Julia Roberts w bikini – wakacje 2012

Julia Roberts w bikini – wakacje 2012

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×