Julia Roberts „przemyciła” George’a Clooneya na imprezę. Umieściła go na własnej sukience. Ten pomysł przejdzie do historii absurdów Hollywood

Julia Roberts w sukni z wizerunkiem George'a Clooneya

Julia Roberts w sukni z wizerunkiem George'a Clooneya

Julia Roberts pojawiła się na imprezie w nietypowej sukience. Roiło się na niej od... ujęć twarzy George'a Clooneya. Zdjęcia. 

Julia Roberts to jedna z najwybitniejszych aktorek Hollywood. Fani najbardziej pamiętają ją z hitu Pretty Woman, gdzie wystąpiła u boku Richarda Gere’a. Oscar powędrował do niej za główną rolę w produkcji Erin Brockovich. Oprócz tego dała z siebie wszystko w filmach, takich jak: Stalowe magnolie, Homecoming, Notting Hill, Cudowny chłopak, Mój chłopak się żeni.

4 grudnia 55-latka pojawiła się na imprezie Kennedy Center Honours w Waszyngtonie. W jej trakcie wyróżniono artystów, którzy najbardziej przysłużyli się kulturze Stanów Zjednoczonych. Julia na tę okazję wybrała niecodzienną kreację.

Julia Roberts w sukni z wizerunkami George’a Clooneya

Pokazała się na evencie w długiej czarnej sukni marki Moschino z imponującym trenem i… masą zdjęć George’a Clooneya z różnych etapów jego kariery. Nietypowy projektował przygotował Jeremy Scott. Skąd w ogóle projektant i aktorka wpadli na taki pomysł? Najprawdopodobniej gwiazda chciała w ten sposób uhonorować przyjaciela, z którym niedawno współpracowała.

Julia i George jakiś czas temu wystąpili wspólnie w filmie Bilet do raju.

David (George Clooney) i Georgia (Julia Roberts), czyli dwoje rozwiedzionych rodziców, którzy nie mogą się wzajemnie znieść, jadą na Bali po tym, jak ich córka Lily (Kaitlyn Dever) ogłasza, że ​​planuje poślubić miejscowego wyspiarza, którego właśnie poznała na wakacjach. Postanawiają odłożyć na bok dzielące ich różnice i współpracować, aby powstrzymać zaplanowany ślub, wierząc, że dzięki temu Lily nie popełni strasznego błędu podobnego do ich własnego. Jednak w miarę kolejnych dni na wyspie ich wzajemna niechęć do siebie oraz przekonanie do słuszności ich planów, się zmieniają – czytamy w opisie produkcji na Filmwebie.

Duet poznał się ponad dwie dekady temu na planie kultowej komedii Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra, gdzie zagrali m.in. u boku Brada Pitta.

Więcej ujęć Julii w tej sukni zobaczycie w galerii pod tekstem.

Jak podoba się wam taki sposób oddania szacunku koledze po fachu?


Julia Roberts w sukni z wizerunkami George'a Clooneya

Julia Roberts w sukni z wizerunkami George'a Clooneya

Julia Roberts w sukni z wizerunkami George'a Clooneya

Julia Roberts w sukni z wizerunkami George'a Clooneya

Brad Pitt i George Clooney

Brad Pitt i George Clooney

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×