Julia Roberts świętuje 18. urodziny swoich dzieci. Nastoletnia Hazel to skóra zdjęta z mamy. Ale są do siebie podobne!

Julia Roberts dzieci

Julia Roberts dzieci

Julia Roberts wychowuje troje dzieci. Aktorka świętuje 18. urodziny bliźniąt. Jej jedyna córka jest do niej niewiarygodnie podobna. Są dosłownie jak bliźniaczki. Tak wygląda Hazel.

Julia Roberts to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w Hollywood. Aktorka od wielu lat gra w największych kinowych hitach i ma już ugruntowaną pozycję w branży. Nieraz zachwyciła na ekranie swoimi rolami, a wiele z nich zyskało miano – kultowych.

Sprawdziła się zarówno w filmach komediowych, jak i dramatycznych. Fani doskonale pamiętają ją z roli w hicie Pretty Woman, gdzie wystąpiła u boku Richarda Gere’a. Aktorzy stworzyli niezapomniany ekranowy duet, a film nadal wzbudza mnóstwo pozytywnych emocji i od lat nie nudzi się fanom.

Na swoim koncie ma ona oczywiście Oscara. Laureatką tej prestiżowej nagrody została za główną rolę w filmie Erin Brockovich. Julia jest gwiazdą największego formatu, a co za tym idzie prasa doszukiwała się u niej kolejnych romansów. Była łączoną między innymi z Robertem Downeyem Jr czy Kieferem Sutherlandem, ale wiadomo, że od dwóch dekad jej serce jest zajęte.

Julia Roberts świętuje 18. urodziny swoich dzieci

Jej mężem jest Danny Moder, a para pobrała się w 2002 roku. Zakochani poznali się, pracując razem przy filmie Mexican. Małżonkowie są jedną z najpiękniejszych par w Hollywood i próżno szukać skandali w ich życiu prywatnym. Wspólnie wychowują troje dzieci. Dwa lata po ślubie doczekali się bliźniąt: Hazel Patrici i Phinnaeusa Waltera, a w 2007 roku syna Henry’ego Daniela.

Aktorka niewiele mówi o życiu prywatnym i nie wpuszcza mediów za kulisy. Zdjęć jej dzieci również nie zobaczymy w prasie, czy na jej profilu społecznościowym. Ostatnio postanowiła zrobić wyjątek i pochwaliła się kadrem z bliźniętami. Wszystko z okazji ich 18. urodzin.

18. Kocham Was – napisała aktorka.

Gwiazda pochwaliła się archiwalnym kadrem z rodzinnej sesji zdjęciowej. Na jej profilu to prawdziwa rzadkość. Od czasu do czasu pozuje z mężem, ale tożsamości swoich pociech przez wiele lat strzegła jak największego skarbu. Przełomem był moment, gdy Hazel w towarzystwie swojego taty pojawiła się na 74. Festiwalu Filmowym w Cannes.


Julia Roberts świętuje 18. urodziny dzieci

Julia Roberts świętuje 18. urodziny dzieci

Julia Roberts świętuje 18. urodziny dzieci

Julia Roberts świętuje 18. urodziny dzieci

Julia Roberts z mężem

Julia Roberts z mężem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×