Szukaj

Dziury Julii Roberts hitem internetu! Cały świat śmieje się z wpadki, która przejdzie do historii show-biznesu!

Julia Roberts wpadka z dziurami

Julia Roberts ośmieszona w artykule

“Dziury Julii Roberts” w dzienniku The Post-Journal. Przekręcono słowo w nagłówku, który brzmi: “dziury Julii Roberts z wiekiem stają się lepsze”. Rażący błąd wytknęły media na całym świecie. Co miało pojawić się pierwotnie?

“Dziury Julii Roberts” – wpadka gazety

Julia Roberts była bohaterką weekendowego wydania gazety The Post-Journal. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że dziennikarze zaliczyli rażącą wpadkę przekręcając jedno ze słów w nagłówku. W efekcie całość brzmiała dość… ostro. Początkowa wersja zajawki brzmiała:

Role Julii Roberts z wiekiem stają się lepsze.

W takim stwierdzeniu nie byłoby nic szokującego, szczególnie, że Julia ma na swoim koncie całą masę świetnych ról filmowych i uchodzi za jedną z najbardziej utalentowanych aktorek wszech czasów. Okazuje się jednak, że dziennikarz zamiast angielskiego słowa “roles”, umieścił “holes”. Ostatecznie nagłówek tekstu informował nie o kreacjach aktorskich, a o… – jakkolwiek to brzmi – dziurach Roberts.

Tego faktu nie wyłapał ani dziennikarz, ani korektor odpowiedzialny za ostateczny wydźwięk artykułu. Ostatecznie brzmiał on tak:

Julia Roberts poznaje życie i jej dziury z wiekiem stają się lepsze

Błąd ten, ze względu na swoje komiczne znaczenie, niemal w mgnieniu oka stał się hitem internetu. Chociaż dzień później dziennikarze próbowali zatrzeć złe wrażenie i przyznali się do wpadki, było już za późno by cokolwiek zrobić. Numer zdążył trafić w ręce czytelników, w tym prawdopodobnie samej Julii.

Ciekawe, co na to gwiazda Pretty Woman, która uchodzi przecież za jedną z najpiękniej starzejących się gwiazd Hollywood.

Złote Globy 2019: Znamy wszystkie nominacje! „Zimna wojna” poza stawką

Niewydepilowana Julia Roberts na czerwonym dywanie. Tak się przechodzi do historii!

Julia Roberts cudem uniknęła wielkiej tragedii! Fani gwiazdy zamarli ze strachu!


Którą aktorkę darzysz większą sympatią – Jennifer Aniston czy Julię Roberts?

×