Wielkie zmiany u Julii Pietruchy: „To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu”. Co się zmieniło?

Julia Pietrucha

Julia Pietrucha

Julia Pietrucha niegdyś często pojawiała się na pierwszych stronach gazet, jednak odkąd poświęciła się macierzyństwu i karierze muzycznej, coraz rzadziej można spotkać ją na salonach. Czym zajmuje się obecnie?

Julia Pietrucha zadebiutowała jako aktorka w 2001 roku, wcielając się w rolę Gerdy w sztuce Królowa Śniegu, którą wyreżyserowała Barbara Borys-Damięcka. W 2002 roku otrzymała tytuł Miss Polski Nastolatek, a już rok później zadebiutowała w serialu Na Wspólnej, który emitowany jest na antenie TVN.

Przełomowym czasem w jej karierze był rok 2006, w którym wcieliła się w rolę jednej z głównych bohaterek w serialu Kochaj mnie, kochaj! Występowała również w zagranicznych produkcjach. Jedną z nich jest amerykańsko-węgierski horror Klątwa Styrii.

Julia jest również uzdolniona muzycznie. W kwietniu 2016 roku wydała swój debiutancki album Parsley. W marcu 2018 roku ukazała się druga płyta artystki Postcards From The Seaside.

Czym zajmuje się obecnie Julia Pietrucha?

Julia Pietrucha cztery lata temu podjęła ważną decyzję, która już na zawsze miała odmienić jej życie. Po 7 latach związku rozstała się z Amerykaninem Ianem Dowem i zamieszkała w Trójmieście. Ich rozstanie nie obyło się bez kłótni. Były partner oskarżał aktorkę o paskudne rzeczy, choć nigdy nie odważył się pójść z tym do sądu. Po tym, jak wyjechał do Stanów Zjednoczonych, Julia w spokoju zajęła się promocją swojego albumu.

Krótko po tym Pietrucha poznała Mateusza Jankowskiego, który okazał się być dla niej nieocenionym wsparciem:

Mateusz mocno wspierał Julię podczas konfliktu z Ianem. To, że mogła na niego liczyć w tak trudnym dla niej momencie, jeszcze bardziej ją do niego zbliżyło. Choć początkowo styl życia Iana wydawał się Julii atrakcyjny, z czasem zmęczyła się tułaniem z miejsca na miejsce  – wyznał w magazynie Party znajomy artystki.

Rezygnacja z dotychczasowego życia pozwoliła jej poczuć, jak to jest być naprawdę szczęśliwym. W wywiadzie udzielonym dla tygodnika Życie na gorąco zdradziła, czy żałuje podjętej przed laty decyzji o przeprowadzce nad morze i zdystansowaniu się do show-biznesu?

To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

Między Julią a Mateuszem szybko zrodziło się uczucie. W lipcu 2018 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – córkę Gaję. Krótko po narodzinach dumna mama poinformowała na Instagramie, że jej rodzina właśnie się powiększyła:

Kochani. Z radością chciałabym poinformować Was, że mała Pietruszka jest już wśród nas. Jest cudną, malutką istotą, która mimo swoich niewielkich gabarytów, wywróciła nasz świat do góry nogami. Odkąd przybyła, chodzimy w chmurach, choć jak sugeruje jej imię, Gaja, powinna raczej sprowadzać nas na Ziemię;-) Poród był dla mnie przeżyciem spokojnym, pięknym i trochę magicznym.

Pietrucha jest pełnoetatową szczęśliwą mamą, która nie rezygnuje z realizacji zawodowych marzeń. Właśnie wydała trzecią płytę Folk It! Tour. Praca jest dla niej ważna, ponieważ to daje jej szczęście:

Jeśli ja się spełniam, to ona też będzie szczęśliwa.

Zachęcamy Was do posłuchania jednego z utworów Julii.

Gratulujemy Julii cudownego albumu, który zachwyca melodyjnymi dźwiękami strun ukulele.


Julia Pietrucha

Julia Pietrucha

Julia Pietrucha

Julia Pietrucha z córeczką

Julia Pietrucha

Julia Pietrucha

Komentarze

  • Jan pisze:

    Pamiętam Panią z filmu pokazujące czasy z przed II wojny św i z Blondynki. Szkoda że Pani teraz nie widzę w filmach. Życzę zdrowia i powodzenia.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×