Była partnerka Kamila Durczoka w hicie Polsatu! Uda jej się oczarować widzów?

Julia Oleś

Julia Oleś

Była partnerka Kamila Durczoka pojawi się w telewizji. Julia Oleś oczaruje widzów w programie, w którym wystąpi?

Julia Oleś i Kamil Durczok byli parą przez 2 lata. Pokazywali się razem na salonach, opowiadali o uczuciu, które ich łączy. Rozstali się w 2019 roku, a towarzyszyło temu spore zamieszanie. Jak pisała wówczas prasa – wszystko stało się przez inną kobietę, która pojawiła się w życiu dziennikarza. Miała to być stalkerka.

Była jego fanką od dawna. Namierzała jego partnerki i je prześladowała. W moim przypadku nie było to już złośliwe komentowanie zdjęć w internecie. Ta kobieta zamieniła moje życie w piekło. Byłam w nich mieszana z błotem, otrzymywałam nieustanne groźby i obelgi. Znalazła nasz dom, zaczęła przed nim przesiadywać, robić zdjęcia. Czułam się zagrożona – mówiła Julia w rozmowie z Na żywo.

Byli partnerzy ostatecznie naprawili łączącą ich relację. Przed śmiercią Kamila Durczoka jego Oleś zdążyła z nim porozmawiać, o czym opowiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Wszystko, co chcieliśmy sobie powiedzieć na pożegnanie, zdążyliśmy powiedzieć w cztery oczy. Nic więcej nie powiem, bo sama muszę poukładać to sobie w głowie.

Spełniła także jego ostatnią prośbę. Dziennikarz, czując, że odchodzi, poprosił ją, by po jego śmierci odtworzyła piosenkę Franka Sinatry My Way.

Tak jak prosiłeś – napisała na Instagramie, wypełniając wolę Durczoka.

Julia Oleś jest zapaloną influencerką, a teraz portal Pomponik podaje, że wraca do telewizji.

Julia Oleś w Polsacie. W jakim programie wystąpi była partnerka Kamila Durczoka?

Julia Oleś prowadzi na Instagramie konto, które obserwuje niebagatelna liczba prawie 70 tys. internautów. Zamieszcza tam humorystyczne treści, które przeplata reklamami biżuterii, ubrań oraz nowej książki Julia Oleś & Cookernity – Randka w domu.

Idąc tropem kulinariów, Julia postanowiła zgłosić się do programu Hell’s Kitchen, który już wkrótce pojawi się na antenie Polsatu, a który poprowadzi Mateusz Gessler, zastępując Wojciecha Modesta Amaro, który całkowicie odmienił swoje życie.

Czy Oleś sprawdzi się w dość wymagającym formacie? Okaże się już niebawem.


Julia Oleś

Julia Oleś

Julia Oleś

Julia Oleś

Julia Oleś

Julia Oleś

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×