Dziewczyna Kamila Durczoka spłonęła ze wstydu! Wszystko przez intymne zdjęcia!

Julia Oleś sexy

Julia Oleś sexy

Julia Oleś zaliczyła wpadkę z intymnymi zdjęciami

Kamil Durczok od niespełna roku jest zakochany w młodziutkiej Julii Oleś. Dziennikarka, przyjaciółka kilku celebrytek i sexy mama, przyznała się ostatnio do wpadki, którą sam określiła mianem „żenady”. Co takiego zrobiła rezolutna Julia?

Okazuje się, że Oleś była tak zachwycona swoimi intymnymi zdjęciami, że omyłkowo wysłała je do jednego z klientów, dla którego miała stworzyć materiał sponsorowany. Całą sytuację opisała na swoim profilu na Instagramie:

Jestem bardzo zażenowana i muszę się z wami podzielić moim przypałem dnia albo i miesiąca. Przypał jest podwójny. Zrobiliśmy z obecnym tu Mateuszem materiał dla klienta. Ja pisałam tekst, Mateusz zrobił zdjęcia. I wysłałam to wszystko do klienta. Tę całą paczkę… Te zdjęcia z tekstem. W zeszłym tygodniu… I dziś się zorientowałam, że nie załączył się tekst. Więc wysłałam szybko rano ten tekst, wysłałam maila z przeprosinami (…). I teraz klient mówi, że bardzo ładne te zdjęcia, ale mało trochę… Ja se myślę, kurde, 30 zdjęć załączyłam to mało? No dobra… Znajdziemy więcej. A tu się okazało, że ja załączyłam zły plik. Nie ten, w którym jest 30 zdjęć obiektu dla klienta. Klient dostał 5 moich portretów, które wysłałam do siebie samej na użytek prywatny – relacjonowała Julia Oleś.

Najważniejsze, że klient był zadowolony.

Zobacz: Partnerka Kamila Durczoka pokazała niewinne zdjęcie synka i wywołała burzę! “Mamy tu spór śląsko-warszawski”

Zobacz: Odchudzony Kamil Durczok świętuje 50-tkę za granicą! W objęciach swojej ślicznej jak laleczka Julii wygląda niczym nastoletni Romeo!

Zobacz: Co na to Kamil? Gorące zdjęcia 22-letniej dziewczyny Durczoka rozpalają wyobraźnię internautów


Kamil Durczok z dziewczyną – Julią Oleś

Kamil Durczok z dziewczyną – Julią Oleś

Julia Oleś w bikini

Julia Oleś w bikini

Julia Oleś w bikini na wakacjach

Julia Oleś w bikini na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×