Szukaj

Mamy nową WAG! Dziewczyna polskiego piłkarza to prawdziwa piękność! Zmysłowa Julia jest podobna do Igi Lis!

Kim jest Julia Nowak – dziewczyna Jana Bednarka?

Polscy piłkarze w ostatnim czasie zaliczają same sukcesy. Na murawie radzą sobie znakomicie, natomiast w rankingu FIFA idą jak burza. Już niebawem nasi przystojniacy zaprezentują się na Mundialu w Rosji. Wiadomym jest również fakt, że piłkarze mają świetny gust, co do wyboru swoich partnerek. Żony i dziewczyny naszych sportowców to prawdziwe piękności.

Do grona najpiękniejszych polskich wags zaliczają się z pewnością Anna Lewandowska, Marina Łuczenko czy Sara Boruc. Do tego zacnego grona dołączyła ostatnio nowa muza futbolu – Julia Nowak, która jest partnerką reprezentanta Polski, Jana Bednarka. 22-letni piłkarz ma za sobą już sporo sukcesów. Młody obrońca zaliczył ostatnio udany debiut w lidze angielskiej, co przybliżyło jego szansę, na wyjazd z reprezentacją Polski na zbliżające się mistrzostwa świata do Rosji.

Bednarek podobnie jak jego starsi koledzy, również może się pochwalić urodziwą partnerką. Jan spotyka się bowiem z młodszą o rok atrakcyjną fotomodelką Julią, występującą w sieci jako Juuulencja. Julia wyróżnia się oryginalną urodą, ma za sobą sporo pięknych sesji. Na swoim profilu udostępnia gorące fotki, które obserwuje już ponad 15 tysięcy osób.

Julia i Jan są w sobie szalenie zakochani, swoim uczuciem  często chwalą się w mediach społecznościowych, podpisując swoje portrety niezwykle romantycznie jako Romeo i Julia.

Czy waszym zdaniem Julia przypomina Igę Lis?

Takie zdjęcia to rzadkość! Anna Lewandowska pokazała swoją piękną rodzinę w całej okazałości! „Super drużyna!”

Anna Lewandowska poleca rewelacyjne tabletki na odchudzanie za 100 złotych! Takiego cudu jeszcze nie było!

Anna Lewandowska pokazała… zaokrąglony ciążowy brzuch! Fanki oszalały z radości!


Najładniejsza polska WAGs to…

×