Druga suknia ślubna Julii Nowak jeszcze bardziej efektowna niż pierwsza. Jest też nowa fryzura i gigantyczny tort

Druga suknia ślubna Julii Nowak

Druga suknia ślubna Julii Nowak

Jak wyglądała druga suknia ślubna Julii Nowak? Piłkarz reprezentacji Polski Karol Linetty udostępnił zdjęcia z wesela, na których możemy podziwiać nowe stylizacje Jana Bednarka i jego żony. Nowożeńcy zapozowali przy kilkupiętrowym torcie.

Jan Bednarek i Julia Nowak po pięciu latach bycia razem zdecydowali się wziąć ślub. Para pobrała się w Boże Ciało, w tajemnicy przed mediami. Zaproszenie na ślub otrzymali tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina. Wśród weselników nie zabrakło gwiazd futbolu i show-biznesu. Jednym z gości była Mandaryna.

O ślubie pary poinformował branżę fryzjer Kajetan Góra, który na Instagramie z wielką ekscytacją relacjonował przygotowania do wielkiego dnia. To on czesał Julię. Doskonałym uzupełnieniem dla jego relacji były posty udostępniane przez jedną z najlepiej zarabiających makijażystek w kraju – Magdę Pieczonkę.

Gdy nowożeńcy złożyli sobie przysięgę małżeńską, do sieci trafiło mnóstwo zdjęć i filmików nagranych przez gości. Na najnowszych publikacjach możemy zobaczyć, jak wyglądała druga suknia ślubna Julii Nowak.

Druga suknia ślubna Julii Nowak. Jaka?

O stroje dla 25-letniej influencerki zadbała Patrycja Kujawa. Główna suknia jej projektu miała długi tren i efektowne zdobienia. Mogliśmy podziwiać ją na kilku kadrach, do których żona Bednarka zapozowała tuż przed ceremonią.

Z kolei drugą wyróżniała ogromna, asymetryczna, przywołująca na myśl skrzydła anioła aplikacja. Zdjęcie Julii w kolejnej weselnej stylizacji udostępnił przyjaciel Bednarka – piłkarz Karol Linetty.

Na fotografii możemy podziwiać nie tylko suknię panny młodej i jej zmodyfikowaną fryzurę (wcześniej miała gładko zaczesane włosy, a przy drugiej sukni zdecydowała się wypuścić pojedyncze pasma i stylowo wyeksponować grzywkę), ale też imponujący, kilkupiętrowy tort, który stanął na ozdobionym kwiatami stoliku.

W galerii możecie zobaczyć obie suknie Julii Nowak. W której prezentowała się piękniej?


Julia Nowak w drugiej sukni ślubnej

Julia Nowak w drugiej sukni ślubnej

Julia Nowak w drugiej sukni ślubnej

Julia Nowak w drugiej sukni ślubnej

Julia Nowak w sukni ślubnej

Julia Nowak w sukni ślubnej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×