Modelka „CKM-u” została brutalnie pobita. Drastyczne zdjęcia wrzuciła do sieci

Julia Kupiec pobita

Julia Kupiec pobita

Julia Kupiec została napadnięta. Brutalnie zaatakowano modelkę CKM-u. W jakim jest stanie? Przerażające zdjęcia trafiły do sieci.

Julia Kupiec, to popularna modelka, której pasją jest taniec. Dziewczyna założyła grupę taneczną, która często występuje w klipach m.in. w teledysku Malika Montany Robię yeah. Niektórzy mogą ją kojarzyć z programu Piękne i odważne z TTV. Brała także udział w odważnej sesji zdjęciowej dla magazynu CKM.

23-latka jest aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie, gdzie chętnie prezentuje roznegliżowane zdjęcia, śledzi ją aż 185 tysięcy osób.

Julia Kupiec napadnięta. Dlaczego?

Julia Kupiec została napadnięta przez trzech mężczyzn tuż przed swoim mieszkaniem. Opis tego co się wydarzyło jest przerażający:

W dniu 25 stycznia, dzień po moich urodzinach zostałam wywabiona ze swojego mieszkania pod pretekstem odbioru kwiatów z poczty kwiatowej. Przy facecie, który miał faktycznie w ręku kwiaty pojawili się następni dwaj mężczyźni. Padło pytanie: to ta ? tak, ta. Dostalam gazem po oczach i zaczęłam uciekać. Niestety przewróciłam się i wtedy mnie dopadli we trzech. Tłukli po całym ciele metalowymi pojemnikami gazu przypominającymi gaśnice. Napaść na mnie była personalnie zaplanowana. Na chwilę obecną powoli dochodzę do siebie i czekam na ściągnięcie szwów – napisała Julia na Instagramie.

View this post on Instagram

Kochani, w związku z wieloma zapytaniami i informacjami krążącymi w internecie przyszedł moment, w którym mam siłę i muszę odnieść się do ostatnich wydarzeń. O sytuacji, którą się z Wami podzielę wiedziało bardzo wąskie grono osób, do których mam zaufanie.Jednak magia przekazywania informacji za pomocą socjal mediów sprawiła, że pojawiły się różne wersje, a nie było to moją intencją. W związku z tym, że nie chcę aby krążyły nieprawdziwe historie jestem winna (szczególnie tym osobom, które się o mnie szczerze martwią ) faktyczny opis zaistniałej sytuacji. W dniu 25 stycznia, dzień po moich urodzinach zostałam wywabiona ze swojego mieszkania pod pretekstem odbioru kwiatów z poczty kwiatowej. Przy facecie, który miał faktycznie w ręku kwiaty pojawili się następni dwaj mężczyźni. Padło pytanie: to ta ? tak, ta. Dostalam gazem po oczach i zaczęłam uciekać. Niestety przewróciłam się i wtedy mnie dopadli we trzech. Tłukli po całym ciele metalowymi pojemnikami gazu przypominającymi gaśnice. Napaść na mnie była personalnie zaplanowana. Na chwilę obecną powoli dochodzę do siebie i czekam na ściągnięcie szwów. Ten post piszę, żeby zakończyć nieprawdziwe spekulacje, ale też po to żeby uświadomić Was o tym, że niektórzy dla fame są w stanie posunąć się do takich czynów. Internet pełen jest ludzi sfrustrowanych, którzy poprawiają swoje samopoczucie hejtem. Niektórzy dla lajków posuwają się do takich akcji… Dziękuję wszystkim za wsparcie i przepraszam za moją nieobecność na instagramie. Ps. W social mediach zazwyczaj pokazujemy tylko pozytywne sytuacje, ale życie nie jest jednak tak idealne i kolorowe.

A post shared by Julia Kupiec ???????? (@juliaa_kupiec) on

Modelka ma świadomość, że w mediach społecznościowych zazwyczaj pokazujemy tylko pozytywne sytuacje, ale życie nie jest jednak tak idealne i kolorowe. A post z opisem całego zajścia zdecydowała się opublikować, żeby zakończyć nieprawdziwe spekulacje, ale też po to żeby uświadomić wszystkim, że „niektórzy dla fame są w stanie posunąć się do takich czynów”.

Fakt skontaktował się z Julią Kupiec, żeby zapytać jak się czuje i dopytać o szczegóły zdarzenia.

Jeśli chodzi o moje samopoczucie, to fizycznie czuję się lepiej, natomiast z traumą psychiczną będzie musiało minąć sporo czasu zanim się uporam… Nie obejdzie się bez konsultacji lekarskiej – powiedziała w rozmowie z tabloidem.

Julia czeka na zdjęcie szwów z głowy. Modelka jednak nie zdradziła swoich podejrzeń dotyczących sprawców zdarzenia.


Julia Kupiec pobita

Julia Kupiec pobita

Julia Kupiec pobita

Julia Kupiec pobita

Julia Kupiec pobita

Julia Kupiec pobita

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×