Tak wyglądał pierwszy taniec Julii Królikowskiej i Jakuba Nowaka. Przepiękny układ i bardzo nietypowy wybór piosenki

Julia Królikowska - pierwszy taniec

Julia Królikowska - pierwszy taniec

Julia Królikowska i jej ukochany Jakub Nowak wczoraj wzięli ślub. Zakochani zorganizowali nietypowe wesele. Zaskoczyli również pierwszym tańcem. Posłuchajcie piosnki, którą wybrali. Przygotowali piękny układ.

Julia Królikowska jest doskonale znana fanom serialu Klan. Zadebiutowała tam u boku swojej mamy Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej jako noworodek i przez kolejne dwie dekady pojawia się w telenoweli. Dosłownie dorastała na oczach fanów. Teraz jest już dorosłą kobietą, która pomimo życia na planie popularnej produkcji nie zamierza zawodowej drogi związać ze sceną. Podjęła studia na wydziale medycyny i już w niedalekiej przyszłości będzie lekarzem.

Gwiazda serialu ma dopiero 22 lata, ale już zdecydowała się na ślub. Po kilku miesiącach od zaręczyn ze starszym o 11 lat biegaczem – Jakubem Nowakiem, powiedziała sakramentalne tak. 11 września narzeczeni przysięgali sobie w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie. Jak donosiło Życie na gorąco, ten ważny dzień mieli świętować już w sierpniu. Ze względu na starszego brata, który poślubił Joannę Opozdę zdecydowali się przełożyć ceremonię, na co miała nalegać jej mama.

Małgosia ubłagała Julkę, żeby trochę poczekała z zamążpójściem, bo stwierdziła, że dwóch ślubów i dwóch wesel w sierpniu po prostu nie będzie w stanie zorganizować – zdradziła sąsiadka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Julia Królikowska i Jakub Nowak: jak wyglądał ich pierwszy taniec?

Julia w dniu swojego ślubu wyglądała bardzo skromnie i elegancko. Panna młoda zdecydowała się na prostą śnieżnobiałą suknię z ozdobnym wycięciem na plecach. Talię podkreślił pasek z kokardą, a ozdobą całej kreacji był kilkumetrowy welon. Zdjęcia z ceremonii błyskawicznie obiegły media. Państwo młodzi zaskoczyli swoich gości bardzo nietypową formą wesela. Zorganizowali imprezę w duchu slow wedding. Odeszli od stylu glamour, a wszelkie schematy i sztywną elegancję zastąpili luźnymi strojami i atmosferą rodzinnego pikniku. Przyjęcie zorganizowali bowiem w namiotach rozstawionych w plenerze.

Jeden z gości zrelacjonował również moment ich pierwszego tańca. Tak jak organizacja wesela wybór piosenki, do której pląsali na parkiecie, mógł zaskoczyć. Utwór pochodził z filmu Muppety: Poza prawem. Świeżo upieczeni małżonkowie zatańczyli do Dam Ci wszystko, czego chcesz (nawet gnu). Do wszystkiego przygotowali się znakomicie i przed gośćmi zaprezentowali wspaniały układ dopracowany w każdym szczególe. Poniżej możecie wysłuchać utworu, a w galerii zobaczyć zdjęcia z tego wyjątkowego momentu.


Julia Królikowska - pierwszy taniec

Julia Królikowska - pierwszy taniec

Julia Królikowska - pierwszy taniec

Julia Królikowska - pierwszy taniec

Julia Królikowska - pierwszy taniec

Julia Królikowska - pierwszy taniec

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×