Julia Królikowska i jej kolejna weselna stylizacja. Bardziej kojarzy się z wypadem na mecz niż panną młodą. Mąż pęka z dumy

Julia Królikowska i Jakub Nowak

Julia Królikowska i Jakub Nowak

Julia Królikowska i Jakub Nowak wzięli ślub. Sportowiec udostępnił pierwsze zdjęcie po uroczystości. Jak się prezentują państwo młodzi?

Julia Królikowska kilka miesięcy temu zaręczyła się ze swoim partnerem – starszym o 11 lat Jakubem Nowakiem. Życie na gorąco donosiło, że ślub miał się odbyć już w sierpniu, ale ze względu na starszego brata, Antka Królikowskiego i jego plany, dziewczyna i jej narzeczony zdecydowali się przesunąć swoją ceremonię:

Małgosia ubłagała Julkę, żeby trochę poczekała z zamążpójściem, bo stwierdziła, że dwóch ślubów i dwóch wesel w sierpniu po prostu nie będzie w stanie zorganizować – zdradziła sąsiadka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

W końcu jednak 11 września zakochani powiedzieli sobie sakramentalne tak w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie. Julii i Jakubowi towarzyszyli przyjaciele i rodzina. Zdjęcia z uroczystości udostępniali najbliżsi i goście. Sami nowożeńcy zdecydowali się na publikację dopiero teraz.

Julia Królikowska i Jakub Nowak — pierwsze zdjęcie nowożeńców po ślubie

W social mediach Julii Królikowskiej nie pojawiły się zdjęcia ze ślubu. Relację za to zdali goście, a także mama, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i starszy brat, Antoni Królikowski. Choć 22-latka jest gwiazdą Klanu, marzy o innej ścieżce zawodowe. Chce zostać lekarką i właśnie dlatego studiuje medycynę w Warszawie.

Jej mąż, Jakub Nowak, opublikował na Instagramie ich pierwsze wspólne zdjęcie już jako małżeństwa. Podziękował za miłe słowa i gesty z okazji ślubu:

J&J  Żona i mąż  11.09.2021
Dziękujemy wszystkim za życzenia, gratulacje i wszystkie uprzejmości które z okazji ślubu nas spotkały
#ślub #dziekujemy #mążiżona #legia #gotowidopomocy #weddingdress #wedding #legiawarszawa #hubbyandwifey #jandj #slub2021 #blessed #love #mywife #husband #mąż #żona #radość #szczęście #małżeństwo – napisał Jakub.

Z hasztagów możemy wyczytać, że pamiątkowe koszulki z datą uroczystości, Jakub Nowak uznał jako właściwe stroje ślubne. Jak wam się podoba taki pomysł?


Julia Królikowska i Jakub Nowak - pierwsze zdjęcia po ślubie

Julia Królikowska i Jakub Nowak - pierwsze zdjęcia po ślubie

Julia Królikowska i Jakub Nowak - pierwsze zdjęcia po ślubie

Julia Królikowska i Jakub Nowak - pierwsze zdjęcia po ślubie

Julia Królikowska wzięła ślub

Julia Królikowska wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×