Szukaj

Pokochali ją kibicie, zmarła dzień przed wielkim wydarzeniem. O śmierci poinformował Filip Chajzer

Filip Chajzer - śmierć Julii Kmiecik

Filip Chajzer - śmierć Julii Kmiecik

Julia Kmiecik nie żyje. O śmierci najbardziej oddanej fanki Wisły Kraków poinformował Filip Chajzer. Rodzina i kibice zespołu pogrążeni w żałobie.

Julia Kmiecik zmarła w wieku 91 lat, długo walczyła z ciężką chorobą. Od lat wierna fanka Wisły Kraków i zarazem matka legendarnego piłkarza tego klubu – Kazimierza Kmiecika. Od ponad 50 lat nie opuściła żadnego domowego spotkania ukochanej drużyny. O jej śmierci, na swoim Instagramie poinformował Filip Chajzer.

Zobacz: Nie żyje kluczowa postać związana z nagrodami Nobla. Zmarła tuż przed ich wręczeniem

Filip Chajzer na swoim Instagramie poinformował dzisiaj o śmierci najwierniejszej fanki drużyny piłkarskiej z Karkowa. Zmarła tuż przed piątkowym meczem, na którym miała być, a także przed wywiadem, który zaplanował dziennikarz, który realizuje materiał o kibickach w Polsce.

Życie pisze paskudne scenariusze. Dwa dni temu zacząłem przygotowania do materiału TV o kibickach Ekstraklasy. Tak oto trafiłem na historię Pani Julii Kmiecik, 92 letniej fanki Wisły Kraków, która od 51 lat nie opuściła praktycznie żadnego meczu. Wymarzyłem sobie wywiad z Panią Julią. Niestety przed chwilą dowiedziałem się, że najwierniejsza z wiernych kibicka Białej Gwiazdy właśnie odeszła. Jest mi bardzo przykro. Wyrazy współczucia dla rodziny, przyjaciół, klubu oraz oczywiście kibiców Wisły. Ps. Oczywiście będziemy w piątek na meczu – napisał zasmucony Filip Chajzer.

Zobacz: Jan Szyszko nie żyje. Zmarł jeden z czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości

Julia Kmiecik miała być bohaterka reportażu Filipa Chajzera, niestety nie dożyła tej chwili.

Także Wisła Kraków poinformowała o śmierci swojej najwierniejszej fanki. Pani Julia zawsze była podporą drużyny, zarażała pozytywną energią i uśmiechem. Mobilizowała do kibicowania Białej Gwieździe. Będzie jej bardzo wszystkim brakowało pozostanie puste miejsce na Reymonta.

Składamy kondolencje pogrążonej w smutku rodzinie, a także przyjaciołom i kibicom.

Zobacz: Nie żyje legendarny polski rysownik i autor komiksów. Miał 88 lat


Julia Kmiecik nie żyje

Julia Kmiecik nie żyje

Julia Kmiecik

Julia Kmiecik

Julia Kmiecik

Julia Kmiecik

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×