Szukaj

Julia Kamińska przygotowuje się do ślubu? W białej sukni wygląda jak księżniczka

Julia Kamińska

Julia Kamińska

Julia Kamińska przygotowuje się do ślubu? Na Instagramie pokazała zdjęcie w przepięknej, białej sukni. Jak jej post komentowali fani?

Julia Kamińska bardzo chroni życia prywatnego. Chociaż udziela wywiadów, skupia się w nich na zawodowych projektach, a nie na codziennych sprawach. Podobnie jest z jej profilami w mediach społecznościowych. Pomimo tego, że regularnie publikuje posty, z reguły dotyczą jej pracy.

Aktorce czasami zdarza się jednak zrobić wyjątek od tej reguły. Tak jak w lutym, gdy pokazała zdjęcia ze swojego urlopu. Na odpoczynek nie wybrała się sama, a z rodzicami, których pokazała w sieci. Podobieństwo między nią a matką jest uderzające.

Julia Kamińska wzięła ślub? Pokazała zdjęcie w sukni ślubnej

Julia do swojego prywatnego świata wpuściła fanów w piątek, 27 marca, gdy opublikowała zdjęcie w przepięknej, białej sukni. Czyżby aktorka i jej partner, Piotr Jasiek szykowali się do ślubu?

Nie w tym przypadku. Kamińska zapowiedziała projekt, który realizuje ze swoim salonem fryzjerskim. Na jego potrzeby została wykonana sesja ślubna, której Julia była główną gwiazdą. Chociaż obecnie ze względów bezpieczeństwa salon jest zamknięty, aktorka postanowiła udostępnić jedno ze zdjęć:

Dawno, dawno temu… kiedy @spiekniej działało w najlepsze, zorganizowaliśmy wspólnie z @arcadiusmauritzofficial i @slubuniebedzie sesję zdjęciową z fajnym przekazem 🙂 tu fota zakulisowa 🙂 Ciekawe, kiedy sytuacja wróci do normy na tyle, żeby mowić o tym fajnym przekazie 🙂 Nie mogę się doczekać 🙂

Wpis zachwycił fanów aktorki, którzy w komentarzach pisali, że byłaby przepiękną panią młodą:

  • Ale pięknie wyglądasz w tej sukni i w ogóle.
  • Pięknie. Jak księżniczka rosyjska, nie wiem czemu mi się tak skojarzyło.
  • Przepięknie Pani wygląda w sukni ślubnej.

A Wam jak się podoba?

Zobacz także: Julia Kamińska w sukience z lumpeksu apeluje do internautów. Gwiazda przekazała ważną wiadomość przed „czarnym piątkiem” [WIDEO]


Julia Kamińska w sukni ślubnej

Julia Kamińska w sukni ślubnej

Julia Kamińska w białej sukni

Julia Kamińska w białej sukni

Julia Kamińska z rodzicami

Julia Kamińska z rodzicami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×