Julia Kamińska po raz pierwszy zdradziła prawdziwy powód, dla którego nie weźmie ślubu

Julia Kamińska i Piotr Jasek

Fotografia: AKPA

Julia Kamińska od kilku lat jest związana z 20 lat starszym Piotrem Jaskiem. Wydawać by się mogło, że tak zgodna para powinna już dawno powiedzieć sobie sakramentalne: tak!. W wywiadzie dla Twojego imperium aktorka wytłumaczyła, dlaczego jeszcze tak się nie stało.

Chętniej zawarłabym związek partnerski, polegający na tym, że dwoje ludzi chce być razem, ale nie jako mąż i żona. Niekoniecznie odmiennej płci. W Polsce jest to, niestety, nadal niemożliwe. Ale czekam aż prawo się zmieni, bo bardzo mocno kibicuję moim przyjaciołom o orientacji homoseksualnej – wytłumaczyła. – Uważam za niesprawiedliwość, że ja mogę zawrzeć związek małżeński z ukochaną osobą, a wielu moich przyjaciół nie ma takiego prawa. Nie biorąc ślubu, solidaryzuję się z nimi.

Gwiazda zapewniła jednak, że nie ma nic przeciwko instytucji małżeństwa. Jednak podkreśliła, że nikogo nie można zmuszać do niego i należy uszanować decyzję tych, którzy nie planują stanąć na ślubnym kobiercu.

Gdy w Polsce zawieranie związków partnerskich będzie możliwe, najprawdopodobniej zdecyduję się taki krok, nie zwlekając długo – powiedziała.

Piotr Jasek i Julia Kamińska

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×