Julia Kamińska poczuła lejący się z nieba żar kubańskiego słońca! Zrzuciła z siebie ubranko i opala się TOPLESS!

Zdjęcie (1) Julia Kamińska poczuła lejący się z nieba żar kubańskiego słońca! Zrzuciła z siebie ubranko i opala się TOPLESS!

[1/10] Julia Kamińska opala się topless na Kubie

Zdjęcie (2) Julia Kamińska poczuła lejący się z nieba żar kubańskiego słońca! Zrzuciła z siebie ubranko i opala się TOPLESS!

[2/10] Julia Kamińska na premierze filmu "Narzeczony na niby"

Zdjęcie (3) Julia Kamińska poczuła lejący się z nieba żar kubańskiego słońca! Zrzuciła z siebie ubranko i opala się TOPLESS!

[3/10] Julia Kamińska kończy 30 lat

Zdjęcie (4) Julia Kamińska poczuła lejący się z nieba żar kubańskiego słońca! Zrzuciła z siebie ubranko i opala się TOPLESS!

[4/10] Julia Kamińska otworzyła własny salon fryzjerski

Zdjęcie (5) Julia Kamińska poczuła lejący się z nieba żar kubańskiego słońca! Zrzuciła z siebie ubranko i opala się TOPLESS!

[5/10] Julia Kamińska - pokaz Łukasza Jemioła jesień zima 2017 2018

Zdjęcie (6) Julia Kamińska poczuła lejący się z nieba żar kubańskiego słońca! Zrzuciła z siebie ubranko i opala się TOPLESS!

[6/10] Julia Kamińska - pokaz Roberta Kupisza Desert lato 2017

Zdjęcie (7) Julia Kamińska poczuła lejący się z nieba żar kubańskiego słońca! Zrzuciła z siebie ubranko i opala się TOPLESS!

[7/10] Julia Kamińska - pokaz Bizuu wiosna-lato 2017

Zdjęcie (8) Julia Kamińska poczuła lejący się z nieba żar kubańskiego słońca! Zrzuciła z siebie ubranko i opala się TOPLESS!

[8/10] Julia Kamińska - ramówka TVN wiosna 2017

Zdjęcie (9) Julia Kamińska poczuła lejący się z nieba żar kubańskiego słońca! Zrzuciła z siebie ubranko i opala się TOPLESS!

[9/10] Julia Kamińska - premiera Kontrabandy

Zdjęcie (10) Julia Kamińska poczuła lejący się z nieba żar kubańskiego słońca! Zrzuciła z siebie ubranko i opala się TOPLESS!

[10/10] Julia Kamińska - Gala ramię w ramię po równość

Komentarze

×